مدل لباس SAG جوایز لباس ونوس ویلیامز 2022 به سبک فرش قرمز – اخبار کفش


بیست و هشتمین دوره جوایز سالانه انجمن بازیگران سینما با قدرت و شیک آغاز می شود. سلبریتی‌ها مد روز یک‌شنبه خود را با لباس‌های خشن و زرق و برق عجیب به سانتا مونیکا می‌آورند. ونوس ویلیامز با یک گروه سرگردان وارد شد.

این ورزشکار برای تجلیل از پدر و خانواده‌اش به این رویداد پر ستاره وارد شد، زیرا فیلم زندگی‌نامه‌ای «شاه ریچارد» ونوس و سرنا ویلیامز برای دو نامزدی حضور دارند. ویل اسمیت، بازیگر نقش ریچارد ویلیامز، ممکن است بتواند اولین مجسمه SAG خود را به خانه بیاورد.


ونوس ویلیامز در بیست و هشتمین جوایز سالانه انجمن بازیگران سینما در بارکر هانگر در روز یکشنبه 27 فوریه 2022 در سانتا مونیکا، کالیفرنیا حضور پیدا می کند.  (عکس از جردن اشتراوس/اینویژن/AP)

ونوس ویلیامز به بیست و هشتمین دوره جوایز سالانه انجمن بازیگران سینما رسید.

اعتبار: جردن اشتراوس/اینویژن/AP

ستاره تنیس المپیک در حالی که با یک لباس سفید تک شانه از Dolce & Gabbana ژست گرفته بود، حال و هوای الهه بزرگی را به ارمغان آورد. لباس براق با یک شکاف بلند تا ران و شانه نوک تیز کامل بود. ویلیامز این لباس را با یک کت و شلوار بادی فلزی نقره ای ست کرد، که به جذابیت ظاهری ساده کمک کرد.

را اخبار کفش ستاره کاور زرق و برق خنثی ملایم را انتخاب کرد و با گوشواره های قطره ای زیبا و یک دستبند الماس درشت تزئین شد. برای تثبیت همه چیز، ویلیامز ظاهر خود را با صندل های سفید براق گره زد.

تمام افراد مشهوری که برای جوایز SAG 2022 وارد شده اند را در گالری بررسی کنید.

بیست و هشتمین دوره جوایز سالانه انجمن بازیگران سینما یکشنبه، 27 فوریه، ساعت 8 بعد از ظهر به وقت شرقی در بارکر هانگار در سانتا مونیکا برگزار می شود و به صورت زنده از TNT و TBS پخش می شود. برای اولین بار در تاریخ این سریال، روز بعد از HBO Max برای هر کسی که این اکشن را از دست داده است یا فقط می خواهد آن را دوباره زنده کند، پخش خواهد شد.

نامزدهای اصلی جوایز SAG 2022 شامل «خانه گوچی» و «قدرت سگ» است. در بخش تلویزیونی، «جانشینی» و «تد لاسو» در صدر نامزدها قرار دارند. این مراسم شامل افتتاحیه ای با حضور لین مانوئل میراندا، لزلی اودوم جونیور و دیوید دیگز خواهد بود. ارائه دهندگان عبارتند از بندیکت کامبربچ، جسیکا چستین، جسی پلمونز، جونگ هو یئون، مارتین شورت، اسکار آیزاک، سلما هایک پینو، سلنا گومز، تونی گلدوین، ریس ویترسپون، فرن درشر، رئیس SAG-AFTRA، هایلی استاینفلد، لیفسا گلدب کودرو، کری واشنگتن، مگی جیلنهال، میرا سوروینو، تیم مک گراو، فیث هیل، الکساندرا داداریو، روزاریو داوسون، راس باتلر و ونسا هاجنز.

0 دیدگاه دربارهٔ «مدل لباس SAG جوایز لباس ونوس ویلیامز 2022 به سبک فرش قرمز – اخبار کفش;

دیدگاهتان را بنویسید