کری واشنگتن با لباس و سکوهای هلویی بیانیه ای می دهد – Footwear News


کری واشنگتن در لباس هلویی برای مراسم NAACP Image Awards غرق شد. جوایز امشب در لس آنجلس برگزار می شود و از شبکه BET پخش می شود. برخی از شرکت کنندگان امشب عبارتند از: عیسی رائه، زندایا، آنجلا باست و تریسی الیس راس. واشنگتن در یک توئیت، ظاهر فک‌آلود خود را نشان داد.

برای این لباس، واشنگتن یک لباس هلویی از شانه زهیر مراد پوشید که دارای یک قطار و نیم تنه بود که حجم بیشتری به لباس او می بخشید. در مورد لوازم جانبی، او یک کلاچ صورتی متالیک به تن داشت که با طرح رنگ او مطابقت داشت و با سخت افزار نقره می درخشید و یک گردنبند الماس درشت DeBeers که هنگام حرکت می درخشید.

واشنگتن برای تکمیل این کار، یک جفت صندل سکوی همسان را انتخاب کرد که فقط از لبه لباس او بیرون می آمد.

پنجاه و سومین جایزه تصویری NAACP دستاوردهای رنگین پوستان در بسیاری از زمینه ها از جمله سینما، تلویزیون و موسیقی را به رسمیت می شناسد. مراسم امسال که در مرکز مدنی پاسادنا در لس آنجلس برگزار می شود، میزبان آنتونی اندرسون خواهد بود. شاهزاده هری و دوشس مگان ساسکس به طور مشخص جایزه رئیس جمهور را به دلیل تلاش های خود در زمینه عدالت اجتماعی بین المللی دریافت خواهند کرد. ساموئل ال جکسون و نیکول هانا جونز نیز به ترتیب جایزه رئیس NAACP و جایزه تاثیر عدالت اجتماعی را دریافت خواهند کرد. نامزدهای 2022 شامل جنیفر هادسون، ویل اسمیت و جیمز ساموئل هستند. جوایز همچنین شامل اجرای Mary J. Blige و همچنین حضور Zendaya، Issa Rae، Tiffany Haddish، Simu Liu، Kerry Washington، Morgan Freeman و دیگر ستارگان خواهد بود.