هالی بری در مراسم اهدای جوایز تصویری NAACP 2022 با لباس های شفاف و دم دستی شکوفا شد – اخبار کفش


هالی بری هنگام شرکت در مراسم اهدای جوایز تصویری NAACP 2022 در لس آنجلس بیانیه ای درخشان ارائه کرد.

بازیگر “Moonfall” با لباسی روان از الی ساب، طراحی شده توسط لیندسی فلورس، پیش از مراسم مجازی بیرون آمد. برگرفته از مجموعه پاییز 2022 این لیبل، این قطعه شیک مشکی شفاف دارای آستین‌های بلند با دامن گشاد و قطار روان بود. این لباس با گلدوزی‌های گل‌دوزی و پولک‌های سبز، صورتی، قرمز، آبی و بنفش بسیار شیک شد و عنصری دقیق و دلربا به ظاهر بری اضافه کرد. گروه او با حلقه‌های لولا فنهیرست و ژاکی آیش و گوشواره‌های نیکوس کولیس کامل شد.

در مورد کفش‌ها، بری یک جفت پمپ لو سیلا را انتخاب کرد. کفش‌های ستاره «Bruised» دارای طرحی نوک تیز با چرم قهوه‌ای بود که درخششی براق به مجموعه او می‌داد. این جفت با کفش‌های پاشنه بلند حداقل 5 اینچی کامل شده بود که ظاهر آن را نیز با روکشی جسور بهبود بخشید.

پنجاه و سومین جایزه تصویری NAACP دستاوردهای رنگین پوستان را در بسیاری از زمینه ها از جمله سینما، تلویزیون و موسیقی به رسمیت شناخت. مراسم امسال که در مرکز مدنی پاسادنا در لس آنجلس برگزار شد، میزبان آنتونی اندرسون بود. شاهزاده هری و دوشس مگان ساسکس به ویژه جایزه رئیس جمهور را به دلیل تلاش های خود در زمینه عدالت اجتماعی بین المللی دریافت کردند. ساموئل ال جکسون و نیکول هانا جونز نیز به ترتیب جایزه رئیس NAACP و جایزه تاثیر عدالت اجتماعی را دریافت کردند. برندگان 2022 شامل ویل اسمیت، جیمز ساموئل، استرلینگ کی براون، آنجلا باست و چانینگ هیل بودند. این جوایز همچنین اجرای مری جی بلیج و همچنین حضور زندایا، عیسی رائه، تیفانی هادیش، سیمو لیو، کری واشنگتن، مورگان فریمن و دیگر ستارگان را به نمایش گذاشت.

افراد مشهور بیشتری را در جوایز تصویر NAACP 2022 ببینید.