مگان مارکل جایزه تصویر NAACP 2022 را در صندل های آکوازورا می پذیرد – اخبار کفش


مگان مارکل و پرنس هری شب گذشته در مراسم اهدای جوایز تصویری NAACP در لس آنجلس به دلیل تلاش خود برای عدالت اجتماعی جایزه رئیس جمهور را دریافت کردند.

برای این مناسبت خاص، مارکل یک لباس آبی تک شانه خیره کننده با چاک تا بالای ران توسط طراح سیاه پوست نیویورکی کریستوفر جان راجرز پوشید که جایزه بهترین طراح لباس زنانه آمریکایی را در سال 2021 از شورای طراحان مد آمریکا دریافت کرد.


جوایز تصویر naacp، آنتونی اندرسون، شاهزاده هری، مگان مارکل، لباس آبی، صندل های سلست آکوازورا

مگان مارکل و پرنس هری با مجری آنتونی اندرسون و مادر مارکل در مراسم اهدای جوایز تصویری NAACP در 26 فوریه 2022 عکس گرفتند.

اعتبار: ارل گیبسون III / NAACP

مادر دو فرزند 40 ساله روی پاهای خود صندل های Celeste چرمی طلایی Aquazzura را پوشید که دارای تسمه های درخشانی است که به هم متصل شده و طرحی گره خورده در نوک انگشت پا ایجاد می کند. ادگاردو اوسوریو، طراح، با اشاره به استایل بند دار به عنوان “شیرینی سیندرلای کوچک”، این کفش را “درخشنده” و “افسانه” می نامد و می تواند هر ظاهری را متحول کند. مارکل همچنین یک دستبند طلای زرد Cartier Love و گوشواره های حلقه ای طلا را به آن اضافه کرد.


مگان مارکل، لباس آبی کریستوفر جان راجرز، صندل های سلست آکوازورا، شاهزاده هری، جوایز تصویر naacp

مگان مارکل یک لباس آبی سلطنتی از طراح کریستوفر جان راجرز و صندل های بند دار Celeste از Aquazzura پوشیده بود.

اعتبار: ارل گیبسون III / NAACP

در حالی که شاهزاده هری در کنار او بود، دوشس ساسکس سخنرانی کوتاهی انجام داد. او گفت: “این الهام بخش است که به میراث مربوط به جوایز تصویر فکر کنیم، که مدت کوتاهی پس از تصویب قانون حقوق مدنی در سال 1964 و قانون حقوق رای در سال 1965 آغاز شد.” امروز، ما می‌توانیم این میراث را با بازگرداندن حفاظت از رأی‌دهی فدرال به کشورمان ادامه دهیم». این زوج همچنین با مردم اوکراین ابراز همبستگی کردند.


جوایز تصویر naacp، مگان مارکل صندل های سلست آکوازورا با بند های پر زرق و برق می پوشد

روی مگان مارکل با صندل های طلایی سلست آکوازورا با بند های درخشان زوم کنید.

اعتبار: ارل گیبسون III / NAACP

برای دیدن بهترین لحظات کفش مارکل در طول سال ها، از طریق گالری کلیک کنید.

پیام بگذارید