جوایز NAACP 2022 سبک فرش قرمز – اخبار کفش


مارسای مارتین برای مراسم جوایز تصویر NAACP 2022 در لس آنجلس در کمان پیچیده شد.

ستاره “سیاه” با لباس سفارشی دولچه و گابانا برای جوایز ژست گرفت. شماره صورتی گرد و خاکی یک لباس مینی لباس توری بدون بند را نشان می داد. با یک شانه ابریشمی دراماتیک و همچنین یک دامن هماهنگ که در مرکز آن مانند یک کمان گره خورده بود، کامل بود. لباس مارتین با مجموعه ای از گوشواره های درخشان Kallati تکمیل شد.

در مورد کفش ها، مارتین یک ست به همان اندازه عاشقانه از صندل های پلت فرم استوارت ویتزمن پوشید. این جفت دارای مجموعه ای از سه بند سگک جلو، همراه با صندل های پلت فرم درشت بود. همچنین به نظر می‌رسد که این کفش‌ها شامل کفش‌های پاشنه‌دار با ارتفاع حداقل 4 اینچ هستند که در عین هماهنگی کامل با رنگ صورتی غبارآلود، عنصری جسورانه به لباس بازیگر اضافه می‌کنند.

پنجاه و سومین جایزه تصویری NAACP دستاوردهای رنگین پوستان در بسیاری از زمینه ها از جمله سینما، تلویزیون و موسیقی را به رسمیت می شناسد. مراسم امسال که در مرکز مدنی پاسادنا در لس آنجلس برگزار می شود، میزبان آنتونی اندرسون است. شاهزاده هری و دوشس مگان ساسکس به طور مشخص جایزه رئیس جمهور را به دلیل تلاش های خود در زمینه عدالت اجتماعی بین المللی دریافت خواهند کرد. ساموئل ال جکسون و نیکول هانا جونز نیز به ترتیب جایزه رئیس NAACP و جایزه تاثیر عدالت اجتماعی را دریافت خواهند کرد. نامزدهای 2022 شامل جنیفر هادسون، ویل اسمیت و جیمز ساموئل هستند. جوایز همچنین شامل اجرای Mary J. Blige و همچنین حضور Zendaya، Issa Rae، Tiffany Haddish، Simu Liu، Kerry Washington، Morgan Freeman و دیگر ستارگان خواهد بود.

افراد مشهور بیشتری را در جوایز تصویر NAACP 2022 ببینید.