جنیفر هادسون برنده جوایز کفش‌های پاشنه پنهان در جوایز تصویر NAACP – اخبار کفش


جنیفر هادسون برنده واضح جوایز تصویر NAACP 2022 بود. ستاره “Respect” جوایز بهترین بازیگر زن در یک فیلم سینمایی و سرگرم کننده سال را در جوایز امسال در لس آنجلس دریافت کرد.

هادسون برای این مناسبت لباس مشکی مخملی بلند کریستین سیریانو پوشیده بود. شماره قد تا زمین دارای یک دامن مناسب و همچنین یک تاپ ژولیده از روی شانه بود. لباس او با یک کرست ساختار یافته تکمیل می شد و ظرافت بیشتری به او می بخشید. استایلیست لا روچ لباس هادسون را با گوشواره و حلقه الماس Gismondi 1754 به پایان رساند.


جنیفر هادسون، جوایز تصویر NAACP، جیمی چو، کریستین سیریانو، لباس، لباس مشکی، لباس کرست، کفش پاشنه دار، پاشنه پنهان، احترام

آنتونی اندرسون در پنجاه و سومین مراسم اهدای جوایز تصویری NAACP در 26 فوریه 2022، جایزه بهترین بازیگر زن در یک فیلم سینمایی را به جنیفر هادسون اهدا کرد.

اعتبار: EGB

ظاهر ستاره “Dreamgirls” بر اساس یک جفت کفش پاشنه بلند Jimmy Choo بود. اگرچه استایل کامل او قابل مشاهده نبود، اما به نظر می رسید کفش های هادسون دارای پنجه های نوک تیز با رویه مشکی بود. این سبک احتمالاً دارای پاشنه‌های پاشنه‌دار با ارتفاع کل 3-4 اینچ بود، مانند تکرارهای رایج پمپ‌های نوک تیز که امسال رشد کردند.

پنجاه و سومین جایزه تصویری NAACP دستاوردهای رنگین پوستان را در بسیاری از زمینه ها از جمله سینما، تلویزیون و موسیقی به رسمیت شناخت. مراسم امسال که در مرکز مدنی پاسادنا در لس آنجلس برگزار شد، میزبان آنتونی اندرسون بود. شاهزاده هری و دوشس مگان ساسکس به ویژه جایزه رئیس جمهور را به دلیل تلاش های خود در زمینه عدالت اجتماعی بین المللی دریافت کردند. ساموئل ال جکسون و نیکول هانا جونز نیز به ترتیب جایزه رئیس NAACP و جایزه تاثیر عدالت اجتماعی را دریافت کردند. برندگان 2022 شامل ویل اسمیت، جیمز ساموئل، استرلینگ کی براون، آنجلا باست و چانینگ هیل بودند. این جوایز همچنین اجرای مری جی بلیج و همچنین حضور زندایا، عیسی رائه، تیفانی هادیش، سیمو لیو، کری واشنگتن، مورگان فریمن و دیگر ستارگان را به نمایش گذاشت.

افراد مشهور بیشتری را در جوایز تصویر NAACP 2022 ببینید.