جنیفر لوپز یک لباس سرهمی بدون بند و کفش باله شانل پوشیده بود – اخبار کفش


جنیفر لوپز زیاد کت و شلوار نمی پوشد، بنابراین دیدن ستاره «با من ازدواج کن» در لس آنجلس با بن افلک و همراهی در روز شنبه تعجب آور بود. لوپز که اغلب کفش‌های بلند و چکمه‌های بلند می‌پوشد یا کفش‌های کتانی جالب می‌پوشد، یک جفت کفش شنل شیک از مجموعه بهار 2021 خانه مد فرانسوی را به نمایش گذاشت.

این استایل از چرم مشکی صاف ساخته شده است و دارای پاشنه بسیار سبک وزن است و همچنین دارای لوگوی به هم پیوسته “C” Chanel به رنگ طلایی در کناره کفش است. هیت‌ساز «جنی از بلوک» کت و شلوارهای ساده را با یک لباس سرهمی مشکی بدون بند دولچه و گابانا که زیر آن یک یقه یقه اسکی سفید پوشیده بود، ست کرد.


جنیفر لوپز، کت و شلوار بدون تسمه مشکی دولچه و گابانا، کت باله شانل، لوفر شنل، 26 فوریه 2022، کلاچ بوتگا ونتا، عینک آفتابی پرادا، یقه یقه اسکی سفید

جنیفر لوپز در 26 فوریه 2022 در لس‌آنجلس در لس‌آنجلس، یک کت شلوار دولچه و گابانا مشکی بدون بند با کفش‌های شنل.

اعتبار: چلپ چلوپ

لوپز همچنین عینک آفتابی پرادا بزرگی را اضافه کرد که کاملاً با ظاهر او مطابقت داشت و یک کلاچ چرمی مشکی بافته شده Bottega Veneta به همراه داشت. کلاچ بزرگ چرمی اینترچیاتو Bottega Veneta به قیمت 3500 دلار به فروش می رسد. کیف مورد علاقه طراحی شده توسط مدیر خلاق دانیل لی نیز در رنگ های سبز تیره و زرد موجود است.


جنیفر لوپز، کت و شلوار نیم تنه مشکی دولچه و گابانا، شنل فلت، کت و شلوار شنل

جنیفر لوپز در روز شنبه 26 فوریه 2022 در لس آنجلس با بن افلک دیده می شود.

اعتبار: چلپ چلوپ

ظاهر کفش این هنرمند نامزد جایزه گرمی در آخر هفته برای او کمی متفاوت بود، زیرا او معمولاً در طرح‌های جسورانه‌تر از برندهای برتر مانند Jimmy Choo و Christian Louboutin دیده می‌شود. با این حال، او همچنین با کفش‌های کلاسیک تیمبرلند و نایک به پیاده‌رو می‌رفت.


لوفر شنل، جنیفر لوپز، استایل خیابانی، لوفر چرمی مشکی

نگاهی دقیق‌تر به جنیفر لوپز با لباس‌های شنل چرمی مشکی با لوگوی طلایی «C» روی بند آویزان.

اعتبار: چلپ چلوپ

برای دیدن استایل خیابانی پر زرق و برق جنیفر لوپز در طول سال ها، روی گالری کلیک کنید.

پیام بگذارید