تریسی الیس راس برای جوایز تصویر NAACP 2022 لباس سر تا پا YSL پوشید – Footwear News


تریسی الیس راس استایل خاص خود را به مراسم اهدای جوایز تصویری NAACP، که دیروز توسط همبازی اش، آنتونی اندرسون “سیاه پوش” برگزار شد، آورد.

این ستاره 49 ساله با استفاده از اینستاگرام برای به اشتراک گذاشتن ظاهر خود با بسیاری از دنبال کنندگان خود، کلاژی از عکس ها را منتشر کرد که او را در حال ژست گرفتن در آسانسور نشان می دهد. او پست را زیرنویس کرد: «2 ساعت 30 از ایتالیا به سبک فرانسوی برای @naacpimageawards بزرگنمایی کنید!

استایلیست راس، کارلا ولش، به دلیل همکاری با تعداد بیشماری از افراد مشهور از جمله جاستین بیبر، اولیویا وایلد و سارا پالسون شناخته شده است.

هنرپیشه سابق «دوستان دختر» یک لباس سرهمی بدون بند آبی سلطنتی و تلمبه‌های کمربند همسان با پنجه نوک تیز ساتن آبی و کناره‌های PVC شفاف را انتخاب کرد. او ظاهر پر جنب و جوش سنت لوران را با جواهرات جسورانه برای این مناسبت تزئین کرد.

اوایل این هفته در روز چهارشنبه، دختر شیک و شیک خواننده افسانه ای دایانا راس در “The Late Show Starring Jimmy Fallon” توقف کرد تا درباره فصل پایانی “Black-ish” و چیزهای دیگر صحبت کند. برای ظاهر، او همچنین ترجیح داد که یک رنگ بپوشد، که از یک مجموعه ورساچه صورتی تند سر تا پا استفاده می کرد. او یک لباس آستین بلند صورتی مخمل برند ایتالیایی و پمپ های سرگیجه دار مدوسا Aevitas پلت فرم ورساچه با طرحی مد روز و پنجه مربعی پوشیده بود.


تریسی الیس راس در 23 فوریه 2022 در اپیزودی از “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” در 23 فوریه 2022، لباس صورتی ورساچه و سکوی پنجه مربعی را می پوشد.

اعتبار: تئو وارگو / NBC

در گالری ورق بزنید تا برخی از بهترین لحظات فرش قرمز Tracee Ellis Ross را ببینید.

پیام بگذارید