بریتنی اسپیرز با لباس کوچک قرمز می درخشد و در ویدیوی جدید رقص می درخشد – Footwear News


بریتنی اسپیرز در جدیدترین ویدیوی رقص ویروسی خود این زرق و برق را به خانه آورد.

در حالی که در خانه با آهنگ موفق کانیه وست “Gold Digger” – حتی روی میز آشپزخانه – ژست گرفته و می رقصید، این نوازنده برنده جایزه گرمی یک مینی لباس قرمز خیره کننده به تن داشت. همانطور که در جدیدترین حلقه اینستاگرام او دیده می شود، لباس این خواننده دارای آستین های بلند و سیلوئت بیرون از شانه بود. اسپیرز ظاهر خود را با یک نان و گردنبند آویز به سبک ویکتوریایی به پایان رساند.

در مورد کفش، خواننده “برهنه شو (من یک طرح دارم)” یک جفت پمپ چرم قهوه ای را انتخاب کرد. این استایل دارای یک شبح پنجه نوک تیز به همراه کفش های پاشنه بلند با ارتفاع حداقل 3 اینچ بود. این جفت یک مکمل خنثی تیز و ست شدن آسان با لباس جسور اسپیرز ایجاد کرد. این خواننده با استایل بیگانه نیست و در گذشته چندین بار از یک جفت استفاده می کرد، حتی با لباس شنا.

پمپ‌هایی مانند اسپیرز جزء اصلی کمد لباس‌ها هستند که می‌توانند وضوح فوری را به مجموعه‌های مختلف از معمولی تا رسمی بیاورند. محبوب‌ترین مدل‌ها اغلب دارای رویه‌های چرم خنثی یا جیر با پاشنه‌های سبک هستند، همانطور که در جفت‌های جدید آژانس، Brother Vellies و Sam Edelman دیده می‌شود. علاوه بر این نوازنده، ستارگانی مانند زندایا، هالی بری و بلا حدید نیز در هفته‌های اخیر از لباس‌های براق کریستین لوبوتن، لی سیلا و باربری استفاده کرده‌اند.

انتخاب کفش های اسپیرز از ظریف تا بوهمیانه متغیر است. خواننده “Seal It With A Kiss” اغلب در خانه طیف وسیعی از استایل ها را می پوشد، از جمله کفش های نوک تیز و صندل های پلت فرم از مارک های مقرون به صرفه مانند Steve Madden. کمد لباس او شامل قاچ های آمارانتی، چکمه های Ugg و Impo و پمپ های Manolo Blahnik است. زمانی که قبلا روی فرش قرمز حضور داشت، استایل‌های براق اسپیرز شامل صندل‌های نوک پا، پلتفرم و بلندی ران‌های کریستین لوبوتین، استوارت ویتزمن، جیمی چو و شوتز بود.

جسورانه ترین لحظات سبک اسپیرز را در گالری ببینید.