اولیویا کولپو در ویدیوی والنتینو لباس بسته و پمپ های سفید می پوشد – Footwear News


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

اولیویا کولپو در جدیدترین پست اینستاگرامی خود، پوستر والنتینو است. این اینفلوئنسر در روز جمعه یک ویدیوی سرگرم‌کننده به سبک «با من آماده شو» در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت که او را با یک کیف دستی شیک برای «قرار ملاقات والنتینو» نشان می‌داد.

برای اولین لباس، کالپو یک لباس آبی تک رنگ متشکل از یک برالت بند اسپاگتی به تن کرد که سرتاسر آن دارای بند هایی بود، همراه با شورت همسان و یک بلوز هماهنگ که دور آرنجش پوشیده بود. برای کفش، او یک جفت کفش راحتی با آستر قهوه‌ای پوشید.

در مورد ظاهر بعدی، کالپو یک لباس قهوه‌ای رنگی پوشیده بود که دارای یقه‌های شیب‌دار، نوک‌آپ‌ها و خط لبه‌ای بود که روی پاهایش می‌آمد. این لباس حالت کت و شلواری داشت و دکمه‌های تعبیه‌شده و یک دامن زیبا داشت.

برای لوازم جانبی، او یک کیف دستی سفید 3200 دلاری Valentino OneStud را مدل کرد که دارای یک گل میخ بزرگ در وسط کیف شانه میکرو با سخت افزار طلا بود.


کیف شانه چرم میخی دار والنتینو گاروانی

اعتبار: خیابان پنجم ساکس

برای تکمیل آن، کالپو یک جفت پمپ پلت فرم سفید با یک بند نازک مچ پا برای امنیت بیشتر استفاده کرد. ارتفاع پاشنه ها تقریباً 4 اینچ و طرحی نوک تیز بود.

وقتی صحبت از استایل ضروری کالپو به میان می‌آید، او تمایل دارد لباس‌های شیک و مدرن بپوشد که با علایق سرگرم‌کننده و عشوه‌گر او مطابقت داشته باشد. Culpo اخیراً در یک ظاهر تک رنگ با الهام از غرب ظاهر شده است که شامل یک تاپ برش، شلوار جین بوت‌کات و نیم بوت‌های نوک چرمی مشکی است. به علاوه، او اخیراً یک جلیقه کلاهدار خز، شلوارهای چرمی و چکمه‌های مچ پا نوک تیز را برای گروهی که گرما را به بازدید برفی او از کلرادو می‌آورد، تکان داد.

برای آراستن فرش‌های قرمز، کالپو به خلاقیت‌هایی از برندهایی مانند جولین مک‌دونالد، رالف اند روسو و رتوفیت تکیه می‌کند. او همچنین در کمپین هایی برای برندهایی مانند Rampage و Express بازی کرده است.

برای دیدن بهترین لحظات سبک خیابانی کالپو، روی گالری کلیک کنید.