کیت هادسون در میامی لباس و صندل هالتر فورال می پوشد – Footwear News


کیت هادسون امروز در اینستاگرامش عکسی گرفت که لباس و کفش های پاشنه بلند جدیدش را به نمایش گذاشت. این بازیگر برای جشنواره غذا و شراب ساحل جنوبی در میامی به نمایندگی از برچسب King Vodka خود است.

هادسون یک لباس بنفش و قهوه‌ای به تن داشت که روی قوزک پاهایش متوقف می‌شد. این لباس به خوبی از پشت با پاپیون گره خورده بود و دارای طرحی قهوه ای گلدار یا گرمسیری بود. هادسون مانیکور زرد خود را در نمایش اسلایدی که در اینستاگرام منتشر کرد، به نمایش گذاشت و این بازیگر با لباس Johanna Ortiz که برای هوای گرم طراحی شده بود، عکس گرفت.

این بازیگر با حلقه زمردی در انگشت و گوشواره‌های رنگارنگ سبز و بنفش در لبه‌هایش، لوازم جانبی را به حداقل رساند و پالت رنگ را در همان خانواده لباسش نگه داشت. موهای این ستاره با موج های ساحلی و آرایش او تمیز و سبک بود.

هادسون روی پاهای خود جیمی چوس را به سبک «مینی» می پوشید. پاشنه صندل قهوه ای برای هوای گرم عالی بود. پاشنه شکلاتی تیره کاملاً با لباس ماکسی که هادسون پوشیده بود مطابقت داشت و رنگ قهوه ای شکلاتی این مجموعه را منعکس می کرد.

هادسون بیشتر به خاطر بازی در فیلم «تقریبا معروف» شناخته می شود که برای آن برنده گلدن گلوب و نامزد اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد. از آن زمان، این هنرپیشه در مجموعه ای از فیلم های محبوب، از جمله «درباره آدم» و «موسیقی» محصول 2021 بازی کرده است. این ستاره قرار است در «چاقوها بیرون 2» در کنار نام های بزرگی مانند دنیل کریگ و ادوارد نورتون ظاهر شود.

روز پنجشنبه، هادسون در فرودگاه میامی با ظاهری غیررسمی در سفر دیده شد. در اینجا ببینید که او چگونه به مجموعه فرودگاهی، با شلوار ورزشی و کفش های کتانی سفید درشت، مدل داده است.