کفش ساده و مجلسی شیک 2022

اگه پاهای بزرگی دارید، از انتخاب کفش های نوک تیز که پاهای شما رو طولانی تر و بزرگتر نشان دهند ، اجتناب کنید و وقتی نوبت به انتخاب نوع پاشنه کفش می رسه، زنان ریزه اندام باید از پوشیدن پاشنه هایی با قد بیشتر از 4 اینچ (10 سانتی متر) خودداری کنند زیرا این اندازه از پاشنه کفش باعث میشه پاهاشون بزرگتر از اندام آنها دیده بشه. یک استایل کامل و جذاب با یک مدل کفش مناسب کامل میشه و اگه تصمیم دارید مدل کفش عید 1401 رو خریداری کنید، بهتره ابتدا مدل های جدید و شیک کفش زنانه و دخترانه برای بهار 2022 رو ببینید ، با نکات مربوط به خرید کفش زنانه و دخترانه آشنا بشید تا بتونید در نهایت بهترین و مناسب ترین انتخاب رو داشته باشید.

دقت به همین نکات جزئی کمک میکند تا استایلی شیک و جذاب داشته باشید. برای اینکه کفشتان هم ظاهر اداری و رسمی داشته باشد و هم موقع پوشیدنش احساس آرامش و راحتی کنید، پیشنهاد میکنیم مدلهای مختلف کفش چرمی رسمی زنانه را در نظر داشته باشید. اگر به یک مهمونی رسمی و یا یک جلسهی کاری مهم میرید این کفشها میتونه بهترین گزینه براتون باشه چون هم کفشی رسمی به حساب میاد و هم میتونید با اون به راحتی راه برید. برای مثال اگر در تابستان کیف پارچهای دست میگیرید، بهتر است کفش خنک و پارچهای بپوشید و به سراغ کفشهای چرمی نروید.

امروزه دیگر زمان کافی برای آن نیست که به همراه دوستانمان ساعتها در ترافیک و پشت چراغقرمز بایستیم و به بازار برویم و پس از ساعتها جستجو و خستگی خرید کنیم و شاید هم کالای موردنظرمان رو پیدا نکنیم و دستخالی به خانه برگردیم و درنهایت یک روز را از دست بدهیم.

لازم است شرایط محیطی که میخواهید در آن حاضر شوید را درک کرده و سپس دست به خرید بزنید. برای مثال یک ست سورمه ای و طوسی برای لباسهایتان در نظر گرفتهاید و یک جفت کتانی زرد هم دارید که دوست دارید به استایلتان اضافه کنید. در این صورت میتوانید یک کیف مشکی یا هر رنگی که به ست شما بیاید انتخاب کنید و با یک اکسسوری مثل آویز کیف، دستمال گردن و… کیف و کفش سبز را با چه رنگ لباسی ست کنیم؟ که رنگ مشابه کیفتان دارد، بین کیف و کفش، هماهنگی بیشتری ایجاد کنید.