کفش زنانه – مجلسی،طبی، رسمی، روزمره

۹. کفش مخصوص پیاده روی زنانه اسیکس مدل Gel Kayano 25-1012a026: جنس زیره این کفش، ان ای وی ای است که باعث مقاومت در برابر سایش وکاهش فشارهای واردشده بر زانو و پا می شود، این کفش فروش خوبی در دیجیکالا داشته است. آنها با پشم فوق العاده ای ساخته شده اند، بنابرین بسیار ظریف و نرم هستند و باعث می شوند که از پاهای شما بخوبی نگهداری کنند. اگر بودجه ی کافی ندارید و یا نگران این هستید که بسیاری از کفش های شما بلااستفاده مانده اند در این صورت می توانید آنها را به دوستان و یا دیگران هدیه دهید و یا بفروشید و یا اینکه کفشی را انتخاب کنید که سازگاری کافی با بسیاری از لباس ها را داشت باشند تا از این طریق بتوانید بارها و بارها از آن ها استفاده کنید.

چون استفاده از این نوع کفش احتمال صدمه به مچ پا را به حداقل می رساند. چون سایز آنها قابل تغییر نیست، پس اگر کفش اندازه پاهایتان نبود، عوضش کنید. پاشنه کفش: برای راحی خودتان، کفشی را انتخاب کنید که پاشنه خیلی ضخیم نداشته باشد، چون بعد از مدتی استفاده احساس ساق درد بعد از پیاده روی خواهید کرد. اما باز هم اگر خیلی نرم باشد باعث درد عضلانی و ساق درد خواهد شد. انتخاب کفش متناسب با سایز پا هم بسیار ضروری است زیرا کفش گشاد و تنگ هر دو به پا آسیب جدی وارد می کنند. در فصول سرد سال شما می توانید در قرارهای کاری و همچنین مهمانی های دوستانه از بوت و نیم بوت استفاده کنید همچنین بسیاری از بوت ها پاشنه دارند و بسیاری از آنها نیز بدون پاشنه هستند که شما می توانید مطابق با سلیقه خود بوت زنانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

بهترین برندهای کفش زنانه کدام ها هستند؟ برندهای تولید کفش یک بازار رقابتی را در فروشگاه های سراسر جهان ایجاد کرده اند و این مسئله سبب فشار عرضه در بازار شده است. دلیل چرم بودن این است که پای شما برای مدت زمان زیادی در داخل کفش است. به طورکلی کفش زنانه ویژه پیادهروی، باید دارای زیره مستحکمی باشد که در ناهمواری به پای شما آسیب نرساند. اما یک باستان شناس در یکی از غارهای ارمنستان در سال 2010 یک کفش چرم را کشف کرد که متعلق به 5500 سال پیش بوده است. اگرچه در خرید کفش زنانه مجلسی معمولا زیبایی و همخوانی با لباس حرف اول را میزند، اما پیشنهاد میشود به راحتی، مرغوبیت جنس کفش و برند سازنده هم توجه کنید.

البته فاصله بین آن ها را رعایت کنید، قرار دادن کفش ها روی هم باعث از بین رفتن انها میشود. رویه کفش: برای پیاده روی کردن از کفش پیاده روی زنانه از کفش های با رویه کتان استفاده کنید تا از بروز حساسیت ها جلوگیری شود. البته بعید می دانم که هیچ یک از بانوانی از داشتن کلکسیونی از انواع مختلف از کفش ها حس خوبی نداشته باشند! کفش های پیاده روی بدون ساق نسبت به کفش های ساق دار از وزن سبک تری برخوردار هستند و در نتیجه احساس خستگی و فشار خیلی کمتر به پاها وارد می شود.