کفش زنانه – مجلسی،طبی، رسمی، روزمره

کفش های پاشنه دار خانم ها را زیبا و خوش اندام نشان می دهند ولی پوشیدن آن ها در مدت زمان های طولانی باعث آسیب رسیدن به پاهای شما می شود. در هنگام خرید بوت زنانه و نیم بوت زنانه باید به کیفیت آن توجه داشته باشید چرا که شما قرار است بود و نیم بوت را در سرما به پا کنید و باید جنس کفش در برابر سرما و باران مقاوم باشد و بتواند پاها را از آب و سرما در امان نگه دارد. کفش های پاشنه بلند زنانه در سال های اخیر یکی از قدرتمندترین و پولسازترین بازارهای جهان را بوجود آورده اند، دلیل آن را می توان توجه بی سابقه زنان در سراسر جهان به انتخاب کفش های هر چه زیباتر دانست.

این تناسب به معنی همرنگ بودن نیست، بلکه خوب است بدانید با هر لباسی، کدام رنگ کیف و کفش، هماهنگ میشود. در ادامه به برترین برندهای کفش زنانه خواهیم پرداخت که توانسته اند بخوبی انتظارات زنان در سراسر جهان را برآورده سازند. از این رو در انتخاب آن باید نهایت دقت را کرد. کفش های خانم ها علاوه بر داشتن زیبایی باید راحت باشند و فرد در کفش احساس راحتی نمایند بنابراین به هنگام انتخاب کردن کفش مورد علاقه خود باید به میزان پاشنه و پوزه یا نوک کفش نیز دقت شود و در نهایت مدلی انتخاب گردد که کمترین فشار را به کمر و پاها وارد نمایند.

باید کفشی را انتخاب کنید که در طول سال در مناسبتهای خاص دیگر نیز بتوانید استفاده کنید. از بین مدلهای پاشنه بلند باریک، مانند پاشنه سوزنی و دمپایی راحتی، یکی را انتخاب کنید تا ظاهر شما به شکلی متناسب و شیک تبدیل شود. می توانید کفش پاشنه بلند چرم بپوشید بدون اینکه در ناحیه پا و کمر احساس ناراحتی کنید، به همین دلیل است که این نوع کفش طرفداران بسیار زیادی دارد. کفش های پاشنه دار در انواع مدل های کفش پاشنه بلند و پاشنه کوتاه، موجود هستند و کفش های پاشنه استاندارد نسبت به کفش ها با پاشنه های بلند راحت تر هستند بنابراین اگر شما تمایل دارید اغلب از کفش های پاشنه دار استفاده کنید این مدل کفش ها می توانند برای شما انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل کفش زنانه کلیک کنید. در این مطلب انواع مدل کفش با پاشنه کم در طرح های زیبا و شیک را مشاهده کردید که امیدواریم با ایده گرفتن از این مدل ها بتوانید کفش مناسبی را برای خود انتخاب نمایید. کفش هایی که پاشنه کمی دارند در انواع طرح های کفش مجلسی دخترانه نیز موجود هستند و شما می توانید این مدل کفش ها را در مجالس مختلف با لباس مجلسی های زیبا بپوشید اگر تمایل دارید در مجالس و مهمانی های شیک پوش تر به نظر برسید بهتر است کیف و کفش مجلسی تان را باهم ست کنید.