چند نکته برای سِت کردن کیف و کفش زنانه – ایمنا

قرار نیست با لباسی که برای تمرین می پوشید، برای قرار ملاقات حاضر شوید، بنابراین کیف ورزشی شما فقط باید در باشگاه استفاده شود. یعنی لازم نیست چون کیف چرمی دارید، کت چرمی هم بپوشید. همانند لباسها، کفشها و اکسسوریهای خاص هم اگر در مراسمی اشتباه پوشیده شوند، میتوانند انتخابی عجیب به نظر برسند – حتی اگر کاملاً ست باشند. به همین منظور هم می توانید از کیف های تابستانی و کفش های در هوای گرم استفاده کنید و چیزهای سنگین تر را برای ماه های سردتر نگه دارید.

اغلب خانم ها به پوشیدن کفش های پاشنه دار علاقه مند هستند که در این صورت بهتر است از مدل کفش پاشنه کوتاه و یا پاشنه های استاندارد استفاده کنند. یکی دیگر از کفش زنانه که بیشترین کاربرد و محبوبیت در بین خانم ها دارد کفش اسپرت ورزشی زنانه است.

پوست گاو هم فقط برای کفش هایی که می خواهند تنها با چرم خالص فراوری شوند، مورد استفاده قرار می گیرد. جنس های مختلف لباس را با هم ترکیب کنید تا بافتی زیبا به ظاهر خود بیاورید. کفش های پاشنه دار زنانه برای پیاده روی های طولانی مناسب نیستند و بهتر است شما از این مدل کفش ها بیشتر در مجالس و مهمانی های مختلف استفاده کنید. همانطور که یک کت زمستانی را با یک شلوار تابستانی نمی پوشید، قوانین مربوط به پوشش فصلی در مورد کفش ها و اکسسوری ها نیز صدق می کند.

وی تصریح کرد: اما تولید کفشهای مردانه در استان همدان بسیار ضعیف است و 90 درصد آن از مناطق دیگر به بازارهای استان وارد میشود. برای استفاده از این کفش اسپرت هیچ محدودیت سنی وجود نداره و نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به راحتی می تونن اون رو مورد استفاده قرار بدن.