چرا Gucci x Adidas Aesthetic به “Royal Tenenbaums” بازگشت – اخبار کفش


شاید هیچ چیز واقعاً در مد قدرتمندتر از شمایل نگاری سینما – فیلم بلند و صفحه نمایش کوچک – نباشد. این اصل همچنان در هفته مد میلان در این ماه جاری است، زیرا بازیگران سریال “Euphoria” HBO هم روی باند فرودگاه راه می‌رفتند و هم ردیف اول را پر می‌کردند، و به طور غیرمستقیم‌تر، به نظر می‌رسید که تقریباً روی 22 کلکسیون پاییزی تقریباً همه کفش‌ها تأثیر گذاشته است. و به نوعی طراح لوازم جانبی.

در گوچی، درک مد در فیلم در مقیاس بزرگ‌تری به نمایش درآمد، با «خانه گوچی» سال گذشته که از زمانی‌که لیدی گاگا در دامنه‌های آلپ ایتالیا با آدام درایور در لباس‌های ورزشی قدیمی دیده شد، بر فرهنگ پاپ و گفتگوهای سبک حاکم بود. و بعداً گوچی قدیمی.

نه زیبایی شناسی قدیمی و نه ارتباط با سینما نیروهای محرکه خاصی در پشت “گوچی نفیس” جدید گوچی نبودند، که جمعه در هفته مد میلان در مقابل تماشاگران معمولی پر ستاره (که در آن ASAP Rocky، بیننده همیشگی نمایش، نمایش داده شد، ریحانا را برای یک ردیف جلو حتی بالاتر آورد). اما آلساندرو میکله، مدیر خلاق، با تعهد خود به خیاطی لباس مردانه، رویکرد منحصر به فردش به لوازم جانبی و همکاری گسترده با آدیداس، به تقویت جذابیت قدیمی این برند ادامه داده است.


گوچی، گوچی، گوچی، گوچی mfw، هفته مد میلان، mfw، هفته مد میلان پاییز 2022، پاییز 2022، باند گوچی، گوچی آدیداس، آدیداس، کفش گوچی، کیف گوچی

مجموعه “گوچی نفیس” گوچی، که یک همکاری بزرگ با آدیداس را به نمایش گذاشت.

اعتبار: Giovanni Giannoni/WWD

سه‌گانه او از لباس‌های مد، ورزش‌کاری و حساسیت‌های قدیمی ممکن است مورد توجه تماشاگران سینما نیز قرار گرفته باشد. عمداً یا نه، این مجموعه و همکاری ورزشی آن به طور مستقیم زیبایی‌شناسی فیلم وس اندرسون، “The Royal Tenenbaums” در سال 2001 را هدایت کرد.


گوچی، گوچی، گوچی، گوچی mfw، هفته مد میلان، mfw، هفته مد میلان پاییز 2022، پاییز 2022، باند گوچی، گوچی آدیداس، آدیداس، کفش گوچی، کیف گوچی

نگاهی با الهام از Richie Tenenbaum، از مجموعه جدید Gucci “Exquisite Gucci” با همکاری آدیداس.

اعتبار: Giovanni Gianonni/WWD

این اولین باری نیست که طراحی های میشل با فیلم یا به طور کلی آثار اندرسون مقایسه می شود. درست از اولین کلکسیون لباس‌های زنانه‌اش برای فصل پاییز 2015، منتقدان دقیق جدیدترین طراح لوازم جانبی گوچی که به کارگردانی خلاق تبدیل شده بود، به «The Royal Tenenbaums» اشاره کردند، به‌ویژه پس از اینکه میشل مجموعه‌ای از کت‌پوش‌های Margot Tenenbaum را از خز فرستاد. بعداً، در مجموعه زنان بهار 2017، طراح یک چاپ گورخر نارنجی خاص را که یادآور کاغذ دیواری مارگوت است، برجسته کرد.


گوچی، گوچی، گوچی، گوچی mfw، هفته مد میلان، mfw، هفته مد میلان پاییز 2022، پاییز 2022، باند گوچی، گوچی آدیداس، آدیداس، کفش گوچی، کیف گوچی

“گوچی نفیس” گوچی.

اعتبار: Giovanni Gianonni/WWD

اکنون، با همکاری آدیداس، مثل این است که میشل توجه خود را به برادران Chas و Richie Tenenbaum معطوف کرده است. با لباس‌های ورزشی و سه راه راه برای پیرمرد و یک تنیس باز بازنشسته که استاد دانشگاه شده است، ظاهری است که حتی افراد شیک پوش نیز می‌توانند با آن آشنا شوند و به خاطر بسپارند. حتی مارگوت با یک کت خز مصنوعی که این بار با کلاه آبی سه راه راه آدیداس تزئین شده بود، در کت واک ظاهر شد. در زمانی که مردم هنوز در تلاش برای یافتن سبک خود هستند، این ارتباط سینمایی – و همچنین جذابیت گسترده تر آدیداس – ممکن است حتی قدرتمندتر شود.