معرفی انواع کفش زنانه و مردانه + عکس – مجنه

در اینجا تنها با دوام و کیفیت سر کار نداریم و المان هایی از قبیل زیبایی و رنگ هم به اندازه ی کیفیت و دوام موثر هستند. خرید اینترنتی کفش زنانه حساسیت بسیاری دارد زیرا سایز کفش بیش از سایز هر المان پوششی دیگر دارای اهمیت است و کمی اشتباه در انتخاب سایز میتواند شما را به دردسر بیندازد.

رنگ مشکی همانطور که با بسیاری از رنگهای دیگر مطابقت دارد یک انتخاب مناسب است. اگر لباس مشکی کوتاه یا یک شلوار مینیمالیستی پوشیده اید با انتخاب یک جفت کفش رنگارنگ، براق یا تزئین شده، جلوه ای از زرق و برق را به لباس خود اضافه کنید. سطح برخورد پاشنهی کفش با زمین کم و محل اتصال پاشنه با کفش زیاده و به همین علت این کفش پاشنه تخم مرغی نام گرفته است. اگر از قبل به پوشیدن کفشهای پاشنه بلند عادت دارید آنها میتوانند برای شما عادی باشند؛ اما عده ای هستند که با کفشهای تخت یا پاشنه کم احساس راحتی بیشتری میکنند.

هنگامی که کفشها را انتخاب و خریداری کردید، آنها را در خانه به پا کنید تا به آنها عادت کنید. کفشهای تخت، جلو باز، پشت بندی و رنگی به راحتی با لباسهای دیگری که در کمد لباس دارید هماهنگی دارند. کیف و کفش سبز را با چه رنگ لباسی ست کنیم؟

مدلهای جدید و شیک کیف و کفش ست زنانه برای خانمهای خوش سلیقه و شیک پوش در این مطلب از ایران ناز تصاویری از مدلهای زیبا و جدید از ست های کیف و کفش زنانه را گرد آوری کرده ایم. بیشتر کفش های مجلسی زنانه جدید، قبل از اینکه آنها را بپوشید نیاز دارند تا کمی جا باز کنند؛ بنابراین آنها را برای مدت کوتاهی بپوشید تا به آرامی کشیده و شل شوند و پاها احساس راحتی پیدا کنند. در واقع کفش ها جز مواردی هستند که از زمان کودکی تا پیر شدن می پوشیم و به همین دلیل انتخاب مدل کفش و کیف میتونه به ما کمک کنه تا نه تنها لباس و استایل زیبایی برای خود انتخاب کنیم بلکه بر احساسی که در رابطه با خودنمون داریم هم تاثیر گذار هست!