معرفی انواع کفش زنانه و مردانه + عکس – مجنه

این روزها خیلی از کفش های مردانه وارد استایل خانم ها شده، به همین علت بیشتر کفشهایی که در ادامه میبینید فقط مختص آقایون نیست و خانمها هم از آنها میپوشند. یک مبارز معروف به نام سابرینو آرانا ، به دلیل حمایت از ناسیونالیسم با سک ، در دوران انقلاب کوبا اسپادریل می پوشید . کفش های آماده شده با پارچه های نفیس و چرم که توسط ماهرترین طراحان با دقت بالا طراحی شده است، منجر به زیبایی خارق العاده ی کفش های شما می گردد که در نتیجه زیبایی غیرقابل انکاری را بر ظاهر شما می افزاید.

موکاسین کفش بومی آمریکای شمالی میباشد که از چرم نرم حیوانات و یا پوست گوزن دوخته و تزئین میشد. این کفش مشابه آکسفورد است ودارای سر باریک ، پنجه کشیده و معمولاً چرم یا کتان است. رویه کفش: برای پیاده روی کردن از کفش پیاده روی زنانه از کفش های با رویه کتان استفاده کنید تا از بروز حساسیت ها جلوگیری شود. پاهای خود را به کفشی با قابلیت های متفاوت بسپارید. این کفش جزء اصلیه استایل او بود و از آنجا بود که همه با این سبک کفش اشنا شدند و این کفش وارد دنیای مد شد. این کفشها کفشهایی به شدت تاریخی هستند که مردم غارنشین برای غارنوردی از آنها استفاده میکردند و بعدها همینطور که از اسمش هم پیداست، گلادیاتورها در جنگ از این نوع کفش میپوشیدند و الان سال هاست که وارد دنیای مد و فشن شده و ما از آنها به عنوان صندلهایی تابستانی با پیراهن یا شلوارک های کوتاه استفاده میکنیم.

یکی از بهترین نمونههای کفش پیاده روی زنانه که به شما پیشنهاد می دهیم، کفش پیاده روی (راحتی) Armax270 rose از رویه جنس پارچه مش و مواد مصنوعی درجه یک ساخته شده است که گردش هوا در کفش و حس خوب موقع پیاده روی را برای شما به ارمغان می آورد.

برای کاهش فشارهای وارد به پا و کمر شما جنس زیره کفش از پلی اورتان مقاوم ساخته شده است. جنس زیره کفش زنانه نگل مدل تابان shown29 پی یو یا پلی یورتان (PU) هست. قیمت کفش زنانه به جنس، مدل و شرکت سازنده آن بستگی دارد. کفش کلاسیک زنانه مدل های مختلفی دارد، پاشنه های پهن یا یکسره یکی از انواع کفش کلاسیک زنانه است.