معرفی انواع کفش زنانه و مردانه + عکس – مجنه

همینطور که از اسم این کفش پیداست پاشنهی اون حداکثر ٣سانته، ظاهر پاشنهی کیتنها متنوع است و میتواند دارای بند رو یا پشت پا و تزئینات متنوعی باشد.معمولا کارمندها در محل کار از این کفش استفاده میکنند و به علت کوتاه بودن پاشنهی این کفش و راحت بودن اون معمولا به نوجوان هایی که سنشون برای پوشیدن پاشنه بلندها کمه خیلی پیشنهاد میشه.

چرم براق، رنگهای غیرمعمول، طرح پوست حیوانات و تزئینات اضافه شده در چکمه، میتوانند ظاهر شما را کاملاً شیک نگه دارند. اهمیت هر یک از کفش های نام برده برای خانم ها در درجات بالایی قرار دارد، زیرا آن ها می خواهند متناسب با هر محیط و مکانی که در آن ظاهر می شوند، کفش مناسب آن جا را به پا کرده تا از این طریق به حفظ شاءن ظاهری خود کمک کرده و با پوششی مناسب در مکان های مختلف حضور پیدا کنند.

این کفش ها دارای انعطاپذیری زیادی هستند بطوریکه همانند یک جوراب، راحت پای شما را می پوشاند، اما هرگز به پای شما فشار نمی آورد. این کفش ها دارای کفی لاستیکی با دوام و بافت دار هستند که به ثبات پاهای شما کمک می کند و برای هر نوع سطحی نیز مناسب هستند.

درباره جنس های کفش زنانه لازم است که بدانید انواع مختلفی از کفش های زنانه وجود دارند که با توجه به نوع کفش جنس آن کفش نیز مشخص می شود. چرا که افراد تنها به دلیل این که بتوانند راحت توسط کفش در هر جا قدم بگذارند، از آن بهره نمی برند، بلکه به دلایلی هم چون ایجاد تناسب و زیبایی بیشتر در نوع تیپ و پوشش نیز از کفش استفاده می کنند.