فرگی با چکمه‌های ران‌های خشن به نقطه داغ مشهور محبوب می‌رسد – اخبار کفش


از فرگی به سختی فیلمبرداری شده است، اما شب گذشته، عضو بلک آید پیز که سه بار برنده جایزه گرمی شده بود، در حال خروج از شام در مرکز مشهور کریگ در غرب هالیوود، کالیفرنیا دیده شد.

خواننده 46 ساله “Big Girls Don’t Cry” با همراهی یکی از دوستانش، یک کت مشکی با پاپیون در یقه به همراه چکمه های چرمی مشکی ران پوشید. مدل پاشنه بلند دارای پنجه گرد بود و زیر دامن کت او ناپدید شد. فرگی که موهای بلوند شنی بلندش به کمرش می خورد، یک کیف شانه چرمی مشکی ساده را نیز برای این مناسبت به نمایش گذاشت.


کریگ غربی هالیوود، چکمه های ران بلند چرمی مشکی، فرگی، استایل خیابانی

فرگی در 25 فوریه 2022 در حال خروج از کانون مشهور کریگ در هالیوود غربی دیده می شود.

اعتبار: مگا

این ظاهر ساده و شیک برای خواننده مشهور “London Bridge” که در گذشته به دلیل ظاهر تند خود شناخته شده بود، کمی تغییر می کند. ماه گذشته، فرگی در اینستاگرام ظاهر شد و لباسی مشکی براق را به اشتراک گذاشت که دارای پلتفرم‌هایی با کلاه انگشتی فلزی و پاشنه شفاف درشت بود.


فرگی، 25 فوریه 2022، لباس مشکی، چکمه های ران بلند چرمی مشکی

فرگی در 25 فوریه 2022 یک لباس کت مشکی با جیب و چکمه های ران بلند چرمی مشکی با طرح پنجه گرد پوشید.

اعتبار: مگا

در طول سال‌ها، این سازنده پر زرق و برق به ندرت از بیان مد هراس داشته است، خواه جوراب‌های میانی خود را آشکار کند یا جوراب‌هایی تا بالای زانو با تلمبه پوشیده باشد. در سال‌های اولیه، فرگی با ظاهر متفاوتی دیده می‌شد و به نظر می‌رسید که او طرفدار ترکیبی از شلوارک و پاشنه بلند است.


فرگی چکمه های ران بلند چرمی مشکی پوشیده است

فرگی را با چکمه های ران بلند چرمی مشکی با پنجه های گرد و پاشنه بلند زوم کنید.

اعتبار: مگا

در گالری ورق بزنید تا سبک امضای فرگی را در طول سالیان ببینید.

پیام بگذارید