سرنا ویلیامز هودی چاپ شده و کفش های کتانی چند رنگ نایک می پوشد – اخبار کفش


اگر محصول یا خدماتی را که به طور مستقل بررسی شده را از طریق پیوندی در وب سایت ما خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

سرنا ویلیامز با جدیدترین ظاهر خود داشبورد را بررسی می کند. دارنده چهار مدال طلای المپیک امروز ویدئویی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد این ورزشکار در حال مدلینگ یک مد یادبود است.

برای این لباس، ویلیامز یک هودی مشکی پوشید که یک گرافیک سیاه و سفید در قسمت جلویی که روی آن نوشته شده بود “GOAT” و عکس هایی از اجرای او در داخل هر حرف از کلمه قرار داده شده بود. در پشت لباس فهرستی از آمار و جوایز شغلی ویلیامز با حروف سفید و طلایی بود. در مورد نیمه پایینی، ویلیامز یک جفت شلوار لی مشکی را انتخاب کرد که لباس او را یکپارچه کرد.

در پایان، ویلیامز یک جفت کفش ورزشی نایک صورتی، شرابی و سفید پوشید که زیره‌ای درشت داشت.

ویلیامز دارای طعم طناز شیک و در عین حال راحت است که هم در فید اینستاگرامش و هم در حضورهای زنده به رخ می کشد. به عنوان مثال، او در نمایشگاه پاییز 2022 گوچی در هفته مد میلان شرکت کرد، جایی که یک لباس جو دوسر نامتقارن و صندل های متالیک پوشید. علاوه بر این، ویلیامز با خواهرش ونوس در حالی که لباس‌های سفید کوچک و کفش‌های کتانی شیک به تن داشت، ست کرد.

ویلیامز سفیر نایک است و با استوارت وایتزمن همکاری کرده است تا منتخب خود را از کالاهای اصلی مارک دار ایجاد کند. او همچنین خط تولید لباس خود را دارد که S by Serena نام دارد و لباس‌ها، بلوزها و لباس‌های فعال می‌فروشد. علاوه بر این، او یک خط جواهرات به نام Serena Williams Jewelry دارد که دارای گردنبند، دستبند و گوشواره کلاسیک است. ویلیامز همچنین اخیراً در ساخت کفش ورزشی Air Force 1 خود با نایک همکاری کرده است.

برای دیدن بهترین استایل خیابانی ویلیامز در طی سالیان، گالری را مرور کنید.