سایت رسمی جین وست ایران – کفش زنانه

درواقع نوع کفش و جنس آن به روی همدیگر تاثیر می گذارند اما به طور کلی در ساخت کفش از مواد مختلفی چون چرم، تکستایل، سینتتیک، فوم و پلاستیک استفاده می شود. برای اطمینان از مطابقت کفش و کیف، مکاتب فکری مختلفی وجود دارد. اولین مورد این است که رنگ ها و الگوهای اصلی را مطابقت دهید. با این حال، مهم است که هنگام مطابقت با ظاهر خود، قوانین را رعایت کنید تا اطمینان حاصل کنید که همه عناصر به خوبی با هم هماهنگ می شوند. این ایده خوبی است که مطمئن شوید کفش و کیف شما با هم هستند.

در هفته های پایانی سال هستیم و این روزها برای خرید لباس های نو از جمله کیف و کفش به فروشگاه ها مراجعه می کنیم. والتر استیگر از همان آغازین روزهای فعالیتش در سال ۱۹۳۲ به طراحی کفشهای لاکچری پرداخت. اگر اکسسوریهای خود را با کفشهایتان هماهنگ میکنید، قرار دادن همان رنگها در کنار هم میتواند کارساز باشد. تطبیق جنس کیف و کفش شما به همان اندازه که باید رنگ ها هماهنگ باشند، مهم می باشد. با پیروی از چند قانون و دستورالعمل های مناسب، می توانید اطمینان حاصل کنید که ست کفش و کیف شما بهترین می باشد.

بنابراین در ادامه به شما توضیح خواهیم داد که چگونه بهترین ست کیف و کفش را برای خود داشته باشید و با بایدها و نبایدهای آن آشنا می شویم. فروشگاه پوشاک استوک امی با کادری مجرب و کارآمد برای مشاوره جهت خرید بهترین کفش های اروپایی، همیشه آماده پاسخگویی مشتریان عزیز خواهد بود. اما گاهی اوقات طرح ها و مدل ها بسیار گسترده و متنوع هستند که در انتخاب و خرید دچار مشکل می شویم. از بین مدلهای پاشنه بلند باریک، مانند پاشنه سوزنی و دمپایی راحتی، یکی را انتخاب کنید تا ظاهر شما به شکلی متناسب و شیک تبدیل شود.

مدل کیفهایی که امروز برایتان جمع آوری کرده ایم طرحهای فوق العاده شیک و لوکسی دارند و مناسب انواع مجالسهای رسمی و غیر رسمی هستند، این کیفها با استایلهای مجلسی و کفشهای پاشنه بلند ست میشوند. کفشهای کانورس، ونس و سایر مدلهای مشابه، همگی کفش راحتی محسوب میشوند. در نتیجه نمیتوانیم به درستی تصمیم بگیریم چه لباسی را چه موقع با انواع مختلف کفشهای زنانه ست کنیم. این کفش های شیک و مجلسی زنانه میتوانند به عنوان کفشهای جدید و لبه دار مورد پسند همه واقع شوند. همچنین این مدل از کفش زنانه در مکان های گوناگون مثل دانشگاه، محیط کار، مسافرت، خرید و پیاده روی و هر موقعیت دیگری که نیاز به یک کفش راحتی و شیک داشته باشید، کاربردی خواهد بود.