سایت رسمی جین وست ایران – کفش زنانه

یکی از مهمترین مسائل برای خانم ها انتخاب کیف و کفش و اکسسوری شیک و با کیفیت است که در عین حال برای هر خانمی ضروری و کاربردی است. پس بهتر است کفشهای خود را به گونهای انتخاب کنید که در عین زیبایی، محافظ پاهای شما از عفونتهای قارچی، بوی بد و کبودی باشد و هم سلامت ستون فقرات شما را تضمین کند. این کفشها به اندازهی پاشنه ١٠سانتیها قد شما رو بلند میکنند ولی به علت داشتن لژ در زیر کفش، فشار کمتری به کمر و پاهای شما وارد میشود.

کیف یکی از مهمترین اکسسوریهایی است که به همراه لباس خانمها ست میشود. اما این روزها این قاعده دیگر چندان معتبر نیست و تنها میتواند یک گزینه دم دستی برای خانمها باشد. اما این روزها بسیاری از استایلیستهای صنعت مد و فشن تمرکز ویژهای در آزادی در انتخاب لباس دارند.

درواقع نیم بوت به آن دسته از مدل هایی که گفته می شود تا مچ پا هستند اما بوت به آن دسته از مدل هایی گفته می شود که برای زیر زانو و حتی بالای زانو و کاربرد داردند. بوت رزمی یا بوت نظامی از آن دسته بوتهایی است که به دلیل جنس ضخیم و مقاومتی که دارند، از اهمیت بالایی برخوردار هستند و هنگام سفر یا زمانی که یک منطقه از لحاظ جاده خوب نیست و آب و هوای خوبی ندارد، بوت زنانه و چکمه زنانه انتخابهای خوبی به حساب خواهند آمد. با توجه به سلیقه خود می توانید چکمه چرمی و یا غیر چرمی را تهیه نمایید و مورد استفاده قرار دهید.

این محصولات امروزه دارای تنوع بیشماری هستند با رنگ ها و سایز بندی های متفاوت، در نتیجه می توانید انواع آن را با توجه به سلیقه شخصی خود خریداری نمایید و مورد استفاده قرار دهید. البته این وسیله تنها برای قرار دادن وسایل خانمها و جا به جا کردن لوازم نیست بلکه میتواند یک استایل را به شکل زیبایی تکمیل کند.