سایت رسمی جین وست ایران – کفش زنانه

این محصولات امروزه دارای تنوع بیشماری هستند با رنگ ها و سایز بندی های متفاوت، در نتیجه می توانید انواع آن را با توجه به سلیقه شخصی خود خریداری نمایید و مورد استفاده قرار دهید. کفش پاشنه بلند مجلسی زنانه: این نوع کفش ها معمولا با توجه به نوع پیراهن و لباس بر تن کرده انتخاب می شوند و دارای اندازه ها و سایز های متفاوتی نیز می باشند. کفش بابت و تخت زنانه: این نوع از کفش ها برای افرادی استفاده می گردد که مدت زمان طولانی با کفش هستند برای مثال افرادی که کارمند اند از این نوع کفش زنانه استفاده می کنند چرا که این محصولات هم شیک هستند و هم به پا در دراز مدت آسیبی وارد نمی کنند.

همچنین کفش های روزمره دارای کفی تخت هستند و برای شکل مناسب پا در زمان راه رفتن و یا دویدن طراحی شده اند. صندل: این محصول را معمولا برعکس چکمه در تابستان استفاده می کنند، این نوع از کفش زنانه دارای جنس ها و مدل های متفاوتی می باشد. این محصول نیز در زمستان و پاییز مورد استفاده قرار می گیرد. کفش بوت زنانه: نیم بوت ها برای اولین بار توسط ملکه ویکتوریا مورد استفاده قرار می گرفت، به عنوان یکی از زیبا ترین و ساده ترین و در عین حال شیک ترین نوع بوت شناخته می شوند. نیم بوت زنانه: این محصول گزینه مناسبی برای جایگزین نمودن به جای چکمه می باشد، افراد زیادی از بلندی چکمه ناراضی هستند و به دلیل سخت پوشیده شدن آن از این محصول استفاده نمی کنند، این در حالی است که نیم بوت ها به عنوان کفش زنانه، ساق کوتاه تری نسبت به چکمه دارند.

در یک مهمانی دوستانه از کفش اسپورت، در محل کار کفش بابت و تخت، صندل برای ساحل و فصل تابستان، نیم بوت با پالتو و… بانوان می توانند با خرید این نوع بوت تمام پاییز و زمستان را سر کنند. برای مثال با پیراهن های بلند و مجلسی از کفش پاشنه بلند میتوانیم استفاده کنیم، در این حالت برای انتخاب نوع آن می توانید با سلیقه شخصی خود اقدام به خرید نمایید. برای مثال در سال های اخیر کفش های پاشنه بلند را با شلوارهایی نظیر مام استایل یا بوی فرند هم ست میکنند که ممکن است ظاهری رسمی برای حضور در موقعیت های رسمی را نداشته باشد، اما تیپی جذاب را برای شما به ارمغان میآورد.

این نوع از کفش های زنانه موجود در بازار دارای قیمت های متنوع و رنگ های جذاب تابستانی و شاد هستند. همه ما ممکن است دارای تعداد زیادی کفش باشیم ولی هر کدام را در زمانی خاص و با لباسی مناسب بر تن خواهیم نمود. با توجه به سلیقه خود می توانید چکمه چرمی و یا غیر چرمی را تهیه نمایید و مورد استفاده قرار دهید. چکمه: این کفش زنانه را می توانید در فصل های پر باران و برفی مورد استفاده قرار دهید، به عبارتی فصل زمستان و فصل پاییز بهترین زمان استفاده از این محصولات می باشند.