خرید کفش زنانه در مدلهای جذاب – بولگانو

با انتخاب یک کفش نوک تیز سنتی میتوانید ظاهر خود را ساده نگه دارید و با انتخاب جزئیات مانند رنگهای تیره، طرح، برش، نوارها و تزئینات، ظاهری متفاوت ایجاد کنید. رنگهای تیره، رنگهایی ایده آل بوده و با انواع لباسهای مشکی کوتاه به راحتی ست میشوند. این کفش های مجلسی زنانه ساده و بدون ارتفاع، اخیراً با کمی تغییر شکل ظاهری با انواع لباسهای مجلل ست و استفاده شده است. آنها را با لباسهای ساده ست کنید و به عنوان اصلیترین جاذبه ظاهری نگه دارید. میتوانید صندلهای صاف، بدون پاشنه با بند دور مچ پا را در مدلهای مختلفی پیدا کنید؛ اما برای ظاهری شیک، مدل پاشنه دار، پاشنه باریک یا ضخیم را به شما پیشنهاد میدهیم.

کفشهای بوت و صندلهای لژدار پاشنه دار مخمل، بهترین گزینه ها برای ایجاد ظاهری شیک هستند. از دیگر ویژگی های مهم این مدل می توان به آج دار بودن و ضد آب بودن محصول، مقاومت در برابر سایش و کاهش فشارهای وارده بر پا و زانو اشاره کرد. اگر بخواهیم آن را از لحاظ قیمت با جنس های دیگر کفش زنانه مقایسه کنیم، قیمت کفش چرم زنانه کمی بیشتر است و آن هم به این دلیل می باشد که از لحاظ راحتی، زیبایی، کیفیت و ماندگاری، قابل قیاس با جنس های دیگر نیست و برتری های بسیاری دارد.

۹. کفش مخصوص پیاده روی زنانه اسیکس مدل Gel Kayano 25-1012a026: جنس زیره این کفش، ان ای وی ای است که باعث مقاومت در برابر سایش وکاهش فشارهای واردشده بر زانو و پا می شود، این کفش فروش خوبی در دیجیکالا داشته است. حضور در یک مهمانی با کفشی که در محل کار میپوشید، هرگز امتیازات ویژه ای به سبک شما اضافه نخواهد کرد.

اما بهتر است کفشی را انتخاب کنید که قالب آن مشابه فرم پای شما باشد. با انتخاب صندل با بند دور مچ پا، تمام تأکید بر روی مچ پا است و چشمها را به سمت پایین پاها میکشاند. این کفش ها دارای کفی سبک وزن و با کف پوشی از جنس فوم طراحی شده اند و توری روی آنها از صد در صد پلی استر بازیافت شده ساخته شده اند. غفلت در انتخاب یک کفش مناسب برای پیاده روی موجب می شود که در هنگام پیاده روی، پای شما آسیب ببیند یا موجب کمر درد شما شود. دن جوردانو (Dan Giordano)، بنیان گذار و مدیر فیزیوتراپی Bespoke Treatments در شهر نیویورک می گوید: “مردم به جای کفش متناسب با پای خود، پای خود را با کفش متناسب می کنند”.