جولیا فاکس از چرم سر تا پا مشکی با چکمه استفاده می کند – Footwear News


اگر محصول یا خدماتی را که به طور مستقل بررسی شده را از طریق پیوندی در وب سایت ما خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

جولیا فاکس همچنان در هفته مد میلان ظاهری شیک ارائه می دهد. اینفلوئنسر هنگام ورود به شام ​​ورساچه که جمعه شب در میلان برگزار شد مشاهده شد. جیجی حدید و بلا حدید از دیگر افراد مشهور حاضر در این مراسم بودند.

برای این لباس، فاکس یک لباس چرمی مشکی از سر تا پا پوشیده بود که از یک کت صاف تشکیل شده بود که دارای یک برگردان ساختاری و دو ردیف دکمه طلایی در یک طرف کت بود. او همچنین یک کمربند مشکی با سگک طلایی برای ظاهری یکپارچه و برجسته کردن بدن داشت. در زیر او یک تاپ مشکی را انتخاب کرد که با همان چرم صاف کت ساخته شده بود که دارای یقه بریده بود، و در نیمه پایینی یک شلوار چرمی را انتخاب کرد که کاملاً با آن لحظه مطابقت داشت.

برای لوازم جانبی، او یک کیف دستی ورساچه مشکی و طلایی با چرم مشکی براق همراه داشت که دارای بند شانه‌ای با زنجیره طلایی بود. این کیف همچنین دارای سر امضای برند مدوسا بود که به جلو چسبانده شده بود.


جولیا فاکس، شام ورساچه، چرم، مشکی، چکمه، 25 فوریه 2022

جولیا فاکس در شام ورساچه در هفته مد میلان در 25 فوریه 2022 شرکت می کند.

اعتبار: AbacaPress / SplashNews.com


جولیا فاکس، شام ورساچه، چرم، مشکی، چکمه، 25 فوریه 2022

جولیا فاکس در شام ورساچه در هفته مد میلان در 25 فوریه 2022 شرکت می کند.

اعتبار: AbacaPress / SplashNews.com

برای تثبیت همه اینها، فاکس یک جفت چکمه چرمی بلند و کمی براق پوشیده بود که شبح پنجه نوک تیز را نشان می داد. پاشنه ها حدود 3 اینچ ارتفاع داشتند و کاملاً لباس او را تکمیل می کردند.


جولیا فاکس، شام ورساچه، چرم، مشکی، چکمه، 25 فوریه 2022

روی چکمه های چرمی بلند مشکی جولیا فاکس زوم کنید.

اعتبار: SplashNews.com

وقتی صحبت از استایل ضروری فاکس به میان می آید، او تمایل به پوشیدن سیلوئت های جسورانه و مد روز دارد. اخیراً، فاکس را دیدیم که یک مجموعه چرمی با رنگ مایل به تن داشت که دارای بالا تنه‌ای بلند و شلوار گشاد بود تا ظاهری دیگر از لباس شیک تک رنگ برای وظیفه مادری داشته باشد. و فاکس همچنین در نمایشگاه دیزل در هفته مد میلان، شلوار، ژاکت و هدبند چرمی لیمویی پوشید تا ظاهری رنگارنگ و تند داشته باشد.

فاکس با بازی در کمپین های Diesel در صنعت مد نامی برای خود دست و پا کرده است. او همچنین اولین باند خود را در هفته مد نیویورک هفته گذشته برای LaQuan Smith انجام داد. او یک لباس مشکی پوشیده بود که دارای بریدگی های peek-a-boo و پاشنه های Manolo Blahnik بود.

از طریق گالری کلیک کنید تا شیک ترین ظاهر فاکس را در طول سال ها ببینید.