بلا حدید در هفته مد میلان، آدیداس سامباس را انتخاب کرد – اخبار کفش


بلا حدید در حال حاضر برای هفته مد در میلان ایتالیا به سر می برد، جایی که برای برندهای لوکس نمادینی مانند Fendi، Versace و Moschino قدم زد. این زوج به همراه دوست پسرش مارک کالمن، در روزهای اخیر پس از ورودشان در شهر دیده شده اند.

این مدل 25 ساله یک پیراهن چهار رنگ چند رنگ با دامن راه راه قهوه ای تا زانو پوشید که روی جوراب شلواری مشکی با جوراب های کالوین کلین سفید و ترنرهای کلاسیک آدیداس سامبا مشکی پوشیده بود. کفش‌های جاودانه تحت تأثیر فوتبال یکی از پرفروش‌ترین کفش‌های این برند است که با قیمت 75 دلار به فروش می‌رسد. آنها دارای رویه چرمی و زیره میانی سبک وزن EVA هستند که برای ارائه پاسخ بهتر در سطوح داخلی طراحی شده است.


بلا حدید، مارک کالمن، کفش ورزشی آدیداس سامبا، کفش ورزشی آدیداس سامبا مشکی، 26 فوریه 2022، پیراهن چهارخانه، دامن قهوه ای، dr.  کفش آکسفورد مارتنز

بلا حدید با یک پیراهن چهارخانه با دامن راه راه قهوه‌ای تا زانو و کفش‌های ورزشی آدیداس سامبا مشکی در ۲۶ فوریه ۲۰۲۲.

اعتبار: چلپ چلوپ

حدید با حداقل جواهرات، کیف دستی کرم رنگ و عینک آفتابی مستطیلی شکل قبل از تکمیل ظاهرش با کلاه سبز رنگ اکسسوری کرده بود. در همین حال، کالمن آدیداس را نیز پوشید، یک پیراهن کشدار سیاه و سفید با یک هودی مشکی زیر آن، شلوار بژ بژ و آکسفوردهای مشکی براق دکتر مارتنز.


هفته مد میلان، بلا حدید، کفش ورزشی آدیداس سامبا، مارک کالمن

بلا حدید و مارک کالمن در هفته مد در شهر ایتالیا در 26 فوریه 2022 در میلان دیده می شوند.

اعتبار: چلپ چلوپ

بلا همراه با خواهرش جیجی حدید، یکی از بزرگ‌ترین چهره‌های صنعت مد است و در کمپین‌های خانه‌های بزرگی مانند Balmain، Versace، Marc Jacobs، Jacquemus، Fendi و غیره بازی کرده است.


کفش کتانی آدیداس سامبا، بلا حدید، استریت استایل، 26 فوریه 2022، جوراب سفید کالوین کلاین

بیایید نگاهی دقیق‌تر به بلا حدید بیندازیم که کفش‌های کتانی مشکی آدیداس سامبا با جوراب‌های سفید کالوین کلاین در میلان، ایتالیا در 26 فوریه 2022 پوشیده است.

اعتبار: چلپ چلوپ

پیام بگذارید