برترین برندهای کفش های پاشنه بلند مجلسی زنانه از کریستین لوبوتن تا لویی ویتون

غفلت در انتخاب یک کفش مناسب برای پیاده روی موجب می شود که در هنگام پیاده روی، پای شما آسیب ببیند یا موجب کمر درد شما شود. کف کفش: مهم ترین بخش کفش پیاده روی، کف کفش است. درد پا غالباً به دلیل عدم تناسب یا ناشی از فشار وارد شده بر روی کف پا و نزدیکی به انگشتان پا ایجاد میشود؛ بنابراین انتخاب یک جفت کفش مناسب که به دقت طراحی شده است میتواند تا حدودی فشار وارد شده بر روی پا را کاهش داده و کمک میکند تا راحت و بدون درد کفش مجلسی زنانه را به پا کنید.

با تکیه بر بهترین تکنولوژیساخت، لویی ویتون کفشهای راحت و با کیفیت خارق العاده ای را خلق میکند. کفشهای زیبای لویی ویتون را می توان تلفیقی موفقیت آمیز از تجربه و کیفیت بشمار آورد که توانسته مشتریان مشکل پشند را بسوی خود جلب کند. اسم این کفشها از کلمهای اتالیایی که به معنی خنجری تیز میباشد گرفته شده. کارگاه های خلاقانه این کمپانی در خلق مدل های منحصربفرد آن نقشی انکارناپذیر دارند. در خرید کفش زنانه برای پیادهروی دقت کنید که پاشنه آن ارتفاع زیادی نداشته باشد که با منحرفشدن، موجب به زمین افتادن شما شود. اگر زنی را دیدی که کفشهای بسیار خوش استایل با پاشنه های قرمز رنگ بپا دارد شک نکنید او از مشتریان کریستین لوبوتن است.

اگه پاهای بزرگی دارید، از انتخاب کفش های نوک تیز که پاهای شما رو طولانی تر و بزرگتر نشان دهند ، اجتناب کنید و وقتی نوبت به انتخاب نوع پاشنه کفش می رسه، زنان ریزه اندام باید از پوشیدن پاشنه هایی با قد بیشتر از 4 اینچ (10 سانتی متر) خودداری کنند زیرا این اندازه از پاشنه کفش باعث میشه پاهاشون بزرگتر از اندام آنها دیده بشه. تلفیق کمال گرایی و انتخاب هوشمندانه طرح های مختلف کفشهای او را برای پوشیدن در یک جشن کوچک تا یک مجلس مجلل مناسب جلوه می دهد.

جیمی چوو کار خودش را وقتی شروع کرد که سردبیر مجله بریتیش ووگ به دنبال مدل های متفاوت اما قابل پوشیدن بود. طراح کفشی که در انتهای شرقی لندن ساکن بود متوجهاستعداد ویژه جیمی شد و او را به مجله معرفی کرد. با درخششی سریع بین جوانان هالیوود، چو طراح کفشهای ستارگان اسکار که بر روی فرش قرمز ظاهر می شدند شد.