با توجه به کیفیت،جنس،کشور سازنده،متریال استفاده شده و

بنابراین اگر بوت های چرمی میپوشید، حتما باید کیف چرمی را انتخاب کنید. بنابراین در ادامه به شما توضیح خواهیم داد که چگونه بهترین ست کیف و کفش را برای خود داشته باشید و با بایدها و نبایدهای آن آشنا می شویم. بنابراین بهتر است تا قبل از خرید با زیباترین و جدیدترین مدل لباس ها برای عید نوروز آشنا شویم.

مدل های کفش پاشنه بلند را برای مجالس عروسی و لباس های مجلسی و بلند بیشتر استفاده می کنند و کفش های پاشنه کوتاه را در روزمره و مجالس خودمانی چون راحت تر می شود با آنها راه رفت و اما نکته برای کسانی که پوشیدن کفش های پاشنه بلند را دوست دارند اما راه رفتن برایشان مشکل است. در اینجا تنها با دوام و کیفیت سر کار نداریم و المان هایی از قبیل زیبایی و رنگ هم به اندازه ی کیفیت و دوام موثر هستند. این کفشها در یونان باستان در نمایشها و صحنههای تئاتر به کار میرفت. با این حال، مهم است که هنگام مطابقت با ظاهر خود، قوانین را رعایت کنید تا اطمینان حاصل کنید که همه عناصر به خوبی با هم هماهنگ می شوند.

یعنی می توانید کیفی دست بگیرید که شلوغ تر بوده و طرح های بیشتری داشته باشد، اما رنگ زمینه و جنس آن با کفش شما ست باشد. اما گاهی اوقات طرح ها و مدل ها بسیار گسترده و متنوع هستند که در انتخاب و خرید دچار مشکل می شویم. شاید شنیده باشید که تطبیق اکسسوریهای شما ظاهری قدیمی است، اما حقیقت این است که ترکیب کفش و کیف مناسب، یک سبک کلاسیک است که کلاسیک را به خود جلب میکند.

با این حال، این بستگی به سبک پوشش، فصل و مناسبتی دارد که شما آن را مد نظر دارید. اگر اکسسوریهای خود را با کفشهایتان هماهنگ میکنید، قرار دادن همان رنگها در کنار هم میتواند کارساز باشد. نکته بعدی این است که دقیقاً از همان رنگ انتخابی خود برای خرید کیف و کفش، در سراسر لباس های خود استفاده نکنید. در هفته های پایانی سال هستیم و این روزها برای خرید لباس های نو از جمله کیف و کفش به فروشگاه ها مراجعه می کنیم.