این خیلی مهم است!

جمله دن جوردانو یک دنیا حرف دارد. دن جوردانو (Dan Giordano)، بنیان گذار و مدیر فیزیوتراپی Bespoke Treatments در شهر نیویورک می گوید: “مردم به جای کفش متناسب با پای خود، پای خود را با کفش متناسب می کنند”. این کفش ها دارای کفی سبک وزن و با کف پوشی از جنس فوم طراحی شده اند و توری روی آنها از صد در صد پلی استر بازیافت شده ساخته شده اند.

یکی از بهترین نمونههای کفش پیاده روی زنانه که به شما پیشنهاد می دهیم، کفش پیاده روی (راحتی) Armax270 rose از رویه جنس پارچه مش و مواد مصنوعی درجه یک ساخته شده است که گردش هوا در کفش و حس خوب موقع پیاده روی را برای شما به ارمغان می آورد. جنس زیره این کفش از پلی اورتان با کیفیت ساخته شده و به پای شما فشار نمی آورد. ما می توانیم کل روز درباره محبوبیت این کفش با شما صحبت کنیم.

این کفش های زنانه با دارا بودن اندازه مناسب، شبکه سوراخ های قابل انعطاف، وزن بسیار کم و تهویه عالی این امکان را برای ما فراهم می کنند که پیاده روی راحت و آسانی در خیابان های سنگ فرش و آسفالت شده داشته باشیم. پس با ما همراه باشید که تا انواع کفش زنانه را بررسی کنیم و بگوییم که با هرکدام چه استایلی داشته باشید.

فروشگاه پوشاک استوک امی با کادری مجرب و کارآمد برای مشاوره جهت خرید بهترین کفش های اروپایی، همیشه آماده پاسخگویی مشتریان عزیز خواهد بود. جهت جلوگیری از تاول زدن و پینه زدن پا، پنجه کفش باید راحت و جادار باشد. اینکه انواع کفش های زنانه را بشناسیم و بدانیم که هرکدام مناسب چه مدل پوششی هستند، از موضوعاتی است که باید همواره به آن توجه داشته باشیم. از این رو باید بتواند کیفیت خوبی را از خود نشان دهد و مقاومت بالایی داشته باشد. چون استفاده از این نوع کفش احتمال صدمه به مچ پا را به حداقل می رساند.