این خیلی مهم است!

به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با هفته اصناف و آغاز هفته صنعت، معدن و تجارت تولیدی کفش «آرمینا» به عنوان بزرگترین واحد تولیدی کفش زنانه در غرب کشور با حضور نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار همدان، فرماندار همدان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان، رئیس سازمان بسیج اصناف استان همدان، اعضای شورای شهر همدان و فعالان عرصه تولید کفش همدان و کشور از استانهای مختلف آذربایجان شرقی، تهران، خراسان رضوی افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ همزمان با هفته اصناف و آغاز هفته صنعت، معدن و تجارت تولیدی کفش «آرمینا» به عنوان بزرگترین واحد تولیدی کفش زنانه در غرب کشور با حضور نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار همدان، فرماندار همدان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان، رئیس سازمان بسیج اصناف استان همدان، اعضای شورای شهر همدان و فعالان عرصه تولید کفش همدان و کشور از استانهای مختلف آذربایجان شرقی، تهران، خراسان رضوی افتتاح شد. تولید ۳۰۰ مدل کفش، دوخت روزانه یک هزار جفت و ایجاد اشتغال برای ۳۵۰ نفر از جوانان از ویژگیهایی است که کارخانه تولید کفش «آرمینا» بزرگترین واحد تولیدکننده کفش زنانه در پهنه غرب کشور لقب بگیرد.

بهگزارش ایسنا، احمدگازرانی در آئین افتتاح بزرگترین کارخانه تولید کفش زنانه غرب کشور در شهر همدان، اظهار کرد: نخستین کارخانه چرم به صورت ماشینی و صنعتی در سال ۱۳۱۱ در راستای تأمین چرم کشور و با هدف صادرات به تمام دنیا درشهر همدان ایجاد شد. کفش مرغوب و باکیفیت را از برندهای معروف خریداری کنید، بدون اینکه هزینهای که صرف میکنید را در نظر بگیرید؛ چراکه کفش ارزان، مدت کمتری برای شما دوام خواهد داشت و مجددا مجبور به صرف هزینه خواهید بود.

اما در خرید بوت و نیم بوت باید به جنس، رویه، پاشنه و ارتفاع بوت و نیم بوت توجه کافی را داشت. آن دسته از کفشهای پاشنه بلند که خیلی هم بلند نیستند یا ممکن است لژ دار باشند، به دلیل راحتی بیشتر در پوشیدن و راه رفتن در این دسته قرار میگیرند. تفاوتی ندارد که یک خانم خانه دار هستید و تنها ساعتهای کوتاهی از روز را برای خرید از خانه خارج میشوید، یا اینکه دانشجو یا دانش آموز هستید و بیشتر زمانتان را در بیرون از خانه سپری میکنید، در همه حال این کفش ایده آل ترین گزینه برای شما است.