این خیلی مهم است!

فروشندگان مورد نظر که در قالب نمایندگی محصولاتی را ارائه می دارند، به منظور خدمت رسانی بیشتر و هر چه تمام تر، فروش غیر حضوری یا اینترنتی را نیز به دسته فعالیت های خود افزوده تا از این طریق بتوانند نیاز های مشتریان بسیاری را در شهر های مختلف ایران پوشش دهی نموده و فروش مطلوب و سودمند تری را نیز برای خود به وجود آورند.

کفش های محل کار باید کاملا محافظه کارانه و ساده باشند ، در حالی که صندل و فلیپ فلاپ (صندل لا انگشتی) باید فقط در هوای بسیار گرم و در شرایط غیر معمول پوشیده بشن. به عنوان مثال اگه یک لباس پر زرق و برق و زیبا پوشیدید و تمایل دارید این لباس در مرکز توجه قرار بگیره ، بهتره کفشی ساده انتخاب کنید تا لباس شما بهتر و بیشتر جلب توجه کنه.

و یا اگه لباس شما ساده یا یکنواخت هست، میتونید با پوشیدن یک جفت کفش پر زرق و برق ، جذابیت بیشتری رو برای ظاهر و استایل خودتون به وجود بیارید. به همین دلیل ، ما در این بخش از زیبامون دات کام ، یک راهنمای کلی برای انتخاب کفش زنانه و دخترانه آماده کردیم و جدیدترین مدل های کفش زنانه عید 1401 و کفش دخترانه بهار 2022 رو آماده کردیم تا با استفاده از این موارد ، بتونید همیشه بهترین ظاهر رو داشته باشید! همیشه مطمئن شوید که کفش هاتون نه تنها برای لباس شما، بلکه برای آب و هوا و موقعیت هایی که قرار هست حضور داشته باشید هم مناسب باشه.

در واقع شما باید رنگ کفش هاتون رو تنها با یک رنگ در استایل خود ست و هماهنگ انتخاب کنید که این مورد میتونه یک رنگ در لباس ، کمربند ، جواهرات یا کیف باشه نه تمام این موارد! اگر بودجه ی کافی ندارید و یا نگران این هستید که بسیاری از کفش های شما بلااستفاده مانده اند در این صورت می توانید آنها را به دوستان و یا دیگران هدیه دهید و یا بفروشید و یا اینکه کفشی را انتخاب کنید که سازگاری کافی با بسیاری از لباس ها را داشت باشند تا از این طریق بتوانید بارها و بارها از آن ها استفاده کنید.