این خیلی مهم است!

این نوع چرم مصنوعی در اندازه ای مناسب نرم ساخته شده و باعث می شه تا پاهای شما به ویژه پنجه های پا تحت فشار قرار نگیرن و آسیب نبینن. در این مقاله از بازارگیت مدلهای مختلف از برندهای مختلف کفش زنانه اسپرت و کفش دخترانه اسپرت را تهیه کردهایم تا کاملا با کفش مخصوص ورزش و پیاده روی آشنا شوید.

این کفشها در مدلهای ظریف و دخترانه مناسب مراسمهای رسمی می باشند . اگر کوهنورد هستید، میتوانید از میان برترنی برندها بهترین کفش ها را خریداری کنید اگر برای موقعیتی رسمی مانند حضور در جلسه ای کاری نیاز به کفش دارید جذاب ترین برندها زیباترین کفش ها را طراحی کردهاند و همچنین برای موقعیت های خاص دیگر کفش های مناسبی طراحی شده است. اگر ورزشکار هستید و یا به پیاده روی و نرمشهای روزانه عادت دارید، حتما میدانید که قدم اول در ورزش و پیاده روی استفاده از یک کفش مناسب است زیرا کفشهای اسپرت و مخصوص ورزش، مانع از آسیب به پاها و کمر شما میشوند و صد البته که در در این کفشها و کتانیها بسیار راحتتر از دیگر مدلها خواهید بود.

اول بریم سراغ کفشهای پاشنه بلند که جزو جدا نشدنی از زندگی هر دختری به حساب میاد و شامل دستهی بزرگ و متنوعی از انواع کفشها میشه. این کفش سبک و راحت با دارا بودن کفی لاستیکی مناسب و منعطف و روکش نخی مناسب و محکم، آن را برای انجام هر نوع فعالیت از جمله پیاده روی با دوستان مناسب کرده است. این نوع کفش انواع مختلفی دارد که در جدیدترین طرح ها و مدل ها ارائه می شود. قبل از خرید باید مواردی مانند علاقهمندی، نیازهای اولیه، بودجه، اندازه، جنس، برند، رنگ، نوع کفش اعم از (اسپرت،روزمره،صندل، بوت و نیم بوت و پاشنه دار)، مدل مورد توجه قرار گیرد.

اگر دوست دارید با انواع کامل بوت ها اآشنا بشید به مقالهی معرفی انواع بوت مراجعه کنید. چه نیاز به کفش پاشنه بلند داشته باشید، چه نیاز به نیم بوت هایی برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران، یا مشوقی برای تحریک شما جهت طی مسافت یک مایلی اضافی، می توانید تمامی نیازهای خود را در مکسی برآورد نموده و خشنود گردید. همینطور که از اسم این کفش پیداست پاشنهی اون حداکثر ٣سانته، ظاهر پاشنهی کیتنها متنوع است و میتواند دارای بند رو یا پشت پا و تزئینات متنوعی باشد.معمولا کارمندها در محل کار از این کفش استفاده میکنند و به علت کوتاه بودن پاشنهی این کفش و راحت بودن اون معمولا به نوجوان هایی که سنشون برای پوشیدن پاشنه بلندها کمه خیلی پیشنهاد میشه.