این خیلی مهم است!

یک استایل کامل و جذاب با یک مدل کفش مناسب کامل میشه و اگه تصمیم دارید مدل کفش عید 1401 رو خریداری کنید، بهتره ابتدا مدل های جدید و شیک کفش زنانه و دخترانه برای بهار 2022 رو ببینید ، با نکات مربوط به خرید کفش زنانه و دخترانه آشنا بشید تا بتونید در نهایت بهترین و مناسب ترین انتخاب رو داشته باشید. به همین دلیل ، ما در این بخش از زیبامون دات کام ، یک راهنمای کلی برای انتخاب کفش زنانه و دخترانه آماده کردیم و جدیدترین مدل های کفش زنانه عید 1401 و کفش دخترانه بهار 2022 رو آماده کردیم تا با استفاده از این موارد ، بتونید همیشه بهترین ظاهر رو داشته باشید!

در واقع کفش ها جز مواردی هستند که از زمان کودکی تا پیر شدن می پوشیم و به همین دلیل انتخاب مدل کفش و کیف میتونه به ما کمک کنه تا نه تنها لباس و استایل زیبایی برای خود انتخاب کنیم بلکه بر احساسی که در رابطه با خودنمون داریم هم تاثیر گذار هست! اما همه ما صاحب سبک حرفه ای نیستیم و انتخاب کفش مناسب برای کامل شدن کمد لباس هامون برای موقعیت های مختلف، ممکنه کار دشواری باشه.

در ادامه نمونه های مختلف و جدید از مدل کفش زنانه و دخترانه برای عید 1401 و بهار 2022 رو ببینید و ایده بگیرید. ست کردن رنگ کفش با کیف یا کمربند یا بخشی از رنگ لباس ، یکی از قدیمی ترین قوانین در مد و استایل هست که همچنان پر کاربرد بوده و به شما این امکان رو میده تا در هر موقعیتی ، بتونید استایلی شیک و جذاب داشته باشید. یا مثلاً اگر کفشتان جیر است، بهتر آن است که کیفتان هم جیر باشد و یا در قسمتی از آن پارچه جیر به کار رفته باشد.

مثلاً اگر کفشتان طرح پلنگی دارد، بهتر است کیفتان راه راه باشد. اما دقت کنید وقتی کیف و کفشتان طرحدار هستند، بهتر است مانتو و شلوارتان ساده باشد و نهایتاً روسری طرحدار انتخاب شود. اما بهتر است طرح کیف و کفشتان یکی نباشد. بهتر است جنس کیف و کفش را طوری انتخاب کنید که در نهایت به هم بیایند.