این خیلی مهم است!

نداشتن پاشنه سبب شده که ساعت ها بتوان با این کفش ها به فعالیت پرداخت بدون اینکه آسیبی برای پا به وجود بیاورد. کلاگزها در واقع صندلهای رو بسته با پاشنه و لژهای نسبتن بلندی هستند که معمولن در پشت آنها بندی وجود ندارد. جریان داشتن هوا در کفش اجازه میدهد که پا کمتر عرق کند.

همیشه مطمئن شوید که کفش هاتون نه تنها برای لباس شما، بلکه برای آب و هوا و موقعیت هایی که قرار هست حضور داشته باشید هم مناسب باشه. اهمیت هر یک از کفش های نام برده برای خانم ها در درجات بالایی قرار دارد، زیرا آن ها می خواهند متناسب با هر محیط و مکانی که در آن ظاهر می شوند، کفش مناسب آن جا را به پا کرده تا از این طریق به حفظ شاءن ظاهری خود کمک کرده و با پوششی مناسب در مکان های مختلف حضور پیدا کنند.

البته در این میان خانم های جوان شاغلی هم وجود دارند که با توجه به شرایط کاری خاصی که دارند و ممکن است مدت زمان زیادی را در طول روز ایستاده باشند، به فکر استفاده از کفش های طبی باشند. آسانترین راه برای حل این مشکل این هست که سعی کنید تناژ رنگی مشابه با لباس خودتون رو پیدا کنید ، یعنی روشن با روشن ، تیره با تیره ، خنثی با خنثی – حتی اگر رنگها واقعاً مطابقت ندارند. در این مدل از کفش ها برای اشخاص مختلف راحتی بسیار زیادی فراهم می نمایند.

چکمه ها رو برای پاییز و زمستان ذخیره کنید ، تا با دامن و لباس یا شلوار جین تنگ بپوشید. فروشگاه اینترنتی شیکسون اولین سایت تخصصی مد و خرید پوشاک آنلاین با تنوعی از لباس زنانه (مدل مانتو ، لباس مجلسی ، لباس دخترانه ، کیف و کفش ، شال و روسری، ساپورت، عینک ، ادکلن زنانه) و لباس مردانه ( تی شرت ، کفش ، شلوار ، عینک ، کیف ، پیراهن ، ادکلن مردانه) و حجم گسترده ای از زیورآلات ( انگشتر ، دستبند ، گردنبند ، گوشواره) در ایران است که جدیدترین کالاهای مد روز و منحصر به فرد را ارائه می دهد.امکان مشاهده و مقایسه محصولات از مزیتهای فروشگاه آنلاین شیکسون می باشد.