این خیلی مهم است!

ما می توانیم کل روز درباره محبوبیت این کفش با شما صحبت کنیم. بهترین جنس کفش زنانه کدام است و کدام جنس برای ما می تواند مناسب باشد؟ گاهی اوقات از روی تنبلی بندهای کفش را کمی شل بسته تا دیگر نیازی به باز و بسته کردن ان نباشد. تا حالا هیچ وقت به این فکر کرده اید که کفش های پیاده روی شما چقدر مناسب هستند؟ به یاد داشته باشید: یک کفش کتانی ورزشی که برای رفتن به یک مرکز خرید با دوستانتان انتخاب می کنید خیلی متفات تر از کفش ورزشی است که در تعطیلات آخر هفته از آن استفاده می کنید.

در خرید کفش باید دقت بسیار شود زیرا با یکی از مهمترین عضو بدن به نام پا در ارتباط است. رویه کفش باید منافذی برای عبور هوا داشته باشد تا از بروز بیماری های قارچی در قسمت پا جلوگیری شود. خانم های عزیز لطفا در مورد آج کفش نیز دقت کنید(سلامتی حال شما مهم تر از هر چیزی است) مهم ترین قسمت جهت جلوگیری از خوردن شما آج قسمت پاشنه است. متخصصان پزشکی ، معلمان و هر شخصی که از شغلی برخوردار است که وی را ملزم می کند تا تمام روز روی پای خود باشد، می توانند از این کفش استفاده کنند.

همچنین در لایه میانی کفش کپسول های گازی قرار دارد که از پای شما در برابر ضربات و فشار جلوگیری می کند، همه این ویژگی ها در کنار قیمت مناسب، این محصول را به یکی از بهترین کتانی های زنانه برای پیاده روی تبدیل کرده است. شاید برایتان جای سوال باشد که انتخاب یکی از این دو مدل چه محاسن و معایبی دارد. کف کفش ها باید طوری طراحی شده باشند که با نرمی مناسب و انعطاف و استحکام کافی شما را در پیمودن راه های طولانی همراهی کند.

کف کفش: مهم ترین بخش کفش پیاده روی، کف کفش است. پاشنه کفش: برای راحی خودتان، کفشی را انتخاب کنید که پاشنه خیلی ضخیم نداشته باشد، چون بعد از مدتی استفاده احساس ساق درد بعد از پیاده روی خواهید کرد. اندازه کفش: کفشی که شما خریداری می کنید، نباید به پای شما بچسبد. برای مسیرهای سنگلاخی و ناهموار بهتر است از کفشی استفاده کنید که در قسمت پاشنه سفت باشد تا از پاهای شما در مقابل هر نوع ضربه محافظت کند. خارج از سلیقه او، این کفش های راحت در رنگ های متنوع می توانند تکمیل کننده هر نوع پوششی باشند.