آخرین اخبار «کیف و کفش زنانه

طوسی آبی سفید زرد مشکیاگر تصمیم دارید کیف و کفش سبز رنگ ست کنید بهتر است سراغ سبز تیره مانند سبز لجنی بروید، کیف و کفشهای سبز لجنی را با لباسهایی به رنگهای خنثی و رنگهای تیره میتوانید ست کنید. یا مثلاً اگر کفشتان جیر است، بهتر آن است که کیفتان هم جیر باشد و یا در قسمتی از آن پارچه جیر به کار رفته باشد. کارگاه های خلاقانه این کمپانی در خلق مدل های منحصربفرد آن نقشی انکارناپذیر دارند.

در واقع این کفش ها بسیار راحت می باشند و کیفیت بسیار بالایی دارند. البته برند های اروپایی و آمریکایی دارای کفش های مناسبی هستند که برای تمام افراد و تمام سایزها مناسب می باشد و شما می توانید متناسب با نیازتان از این برندهای مشهور خریداری کنید. دن جوردانو (Dan Giordano)، بنیان گذار و مدیر فیزیوتراپی Bespoke Treatments در شهر نیویورک می گوید: “مردم به جای کفش متناسب با پای خود، پای خود را با کفش متناسب می کنند”. مدل های استوارت ویتزمن به زیبایی خاصشان معروفند.

هرچند میو میو زاییده افکار دوران کودکیمیوچا پرادا است اما استایلر ها توانستند جنبه های جذاب و هنری را از دل این طرح ها بیرون بکشند. به همین خاطر در تنظیم لیست بهترین طراحان کفش، میوچا پرادا به واقع یک پدیده است که تمامی طرح های او بین مدل های شیک جهان دیده می شوند. ساخته های ویتزمن رویای هر زنی در سرتاسر جهان شده و مکررا طرح های او بر روی فرش های قرمز دیده می شود.

این مدل ها با سبک خاص خود در فرش های قرمز جشنواره های مختلف و در بین ادیتورها و منتقدان مد قابل شناخت هستند. هر کدام از این نوع کفش ها هم انواع مختلفی دارد به عنوان مثال کفش مجلسی پاشنه بلند و پاشنه کوتاه و پاشنه متوسط تقسیم می شوند که هر کدام خاستگاه ویژه خود را دارد. اگر کفش تان با استایلی که دارید مطالقت نداشته باشد، شما در واقع فرصت زیبا تر دیده شدن را از خودتان گرفتهاید. راحتی به عنوان مهمترین نکته در این کفش است. خرید اینترنتی کفش زنانه ارزان را از این سایت دریافت کنید.