کیتی پری لباس و سکوهای چرمی تمام مشکی بر تن جیمی کیمل می پوشد – Footwear News


کیتی پری در جدیدترین لباس خود اظهارنظری شیک دارد. خواننده “دختران کالیفرنیا” در حال ورود به صحنه فیلمبرداری “جیمی کیمل لایو!” پنج شنبه.

برای این لباس، پری از چرم مصنوعی سر تا پا استفاده کرد. در بالا، پری یک کت و شلوار الهام گرفته از بلیزر به تن داشت که شانه های ساختاری و یقه ای منظم داشت. همچنین دارای آستین های بلند، جیب و دکمه های مشکی برای ظاهری تمیز بود. در وسط لباس یک بریدگی درشت وجود داشت که شکم پری را آشکار می کرد. در مورد بقیه قسمت، رویه شلوار یک طرح چرم متقاطع روی شلوار براق گشاد داشت که چین‌دار داشت.

برای لوازم جانبی، پری یک جفت گوشواره حلقه ای نقره ای درشت به تن کرد که جلوه بیشتری به لباس او اضافه کرد.


کیتی پری در حال ورود به “Jimmy Kimmel Live!” ست 25 فوریه 2022 در لباسی کاملا مشکی.

اعتبار: آقای Photoman / SplashNews.com


کیتی پری در حال ورود به “Jimmy Kimmel Live!” ست 25 فوریه 2022 در لباسی کاملا مشکی.

اعتبار: آقای Photoman / SplashNews.com

برای زمین کردن همه چیز، پری یک جفت صندل مشکی براق با پلتفرم به تن کرد که حدود چهار اینچ قد داشتند. کفش ها همچنین دارای طرحی شیک و پاشنه بلند برای لحظاتی بالا بودند.


روی صندل های پلت فرم مشکی کیتی پری زوم کنید.

اعتبار: SplashNews.com

پری حس لباس پوشیدن کیچ و منحصربه‌فردی دارد که در طول سال‌ها آن را خلاقانه نشان داده است. به عنوان مثال، ما او را با لباس همبرگر در مراسم مت گالا با تم کمپ دیدیم که یک شام سرگرم کننده بود. و اخیراً، پری را دیدیم که کت و شلوار چرمی قهوه‌ای الهام گرفته از غرب، تاپ تیوپی از پوست مار و چکمه‌های قهوه‌ای کابوی برای ظاهری زنده به تن کرد که تمایل او را به رنگ نشان می‌داد.

خواننده «پندولوم» وارد صنعت مد شده است. او خط کفش‌های همنام خود را دارد که طرح‌هایی مانند کفش، صندل و تخت را می‌فروشد که همگی کمی جادو و ذوق پری دارند تا آنها را خاص کند.

از طریق گالری کلیک کنید تا شیک ترین لحظات پری استایل استایل را در طول سال ها ببینید.