کریستین کاوالاری با صندل‌های پاشنه بلند و کت و شلوار در لس آنجلس – اخبار کفش


کریستین کاوالاری، شخصیت تلویزیونی آمریکایی، روز پنجشنبه در لس‌آنجلس با لباس‌های کوتاه و کفش پاشنه‌دار دیده شد.

این ستاره و مادر سه فرزند لباسی به تن داشتند که به نظر می رسید یک لباس سرهمی بود. این مجموعه در وسط با یک کمربند نازک خاکستری بسته شده بود که به ظاهر شکل خاصی می بخشید. کاوالاری را می توان با یک ماسک قهوه ای رنگ در دست دید که با فردی خارج از چارچوب صحبت می کند.

این کت و شلوار دارای یقه گرد و در قسمت بالا تناسب پهن است که در قسمت پایین باریک تر می شود تا تناسب بیشتری در اطراف پاها ایجاد کند. این ستاره با ساعت طلایی و جواهرات طلایی شیک تزیین شده است که همه چیز را زیبا و ساده نگه می دارد. آرایش او و همچنین موهایش سبک و راحت بود، موهایش را از صورتش عقب انداخته بود. کت و شلوار آبی که او پوشیده بود در قسمت جلو با دکمه های بزرگ خاکستری تیره یا گیره ها بسته شده بود.


کریستین کاوالاری در لس آنجلس، کالیفرنیا دیده می شود.

کریستین کاوالاری در لس آنجلس، کالیفرنیا دیده می شود.

اعتبار: مگا

کاوالاری به پاشنه‌های برهنه با جزئیات متقاطع وارد شد. پاشنه های صندل از انگشتان پا باز شد و درست بالای قوزک پاهایش ایستاد. این کفش یک کفش کلاسیک است و به خوبی با کت و شلوار و جواهرات طلایی که پوشیده است ست می شود. لباس‌های سرهمی می‌توانند راه آسانی باشند تا هر کسی را در کنار هم جلوه دهد. افزودن پاشنه، این معامله را مهر و موم می کند و ارتفاع را به ظاهری درخشان می بخشد.


کریستین کاوالاری در لس آنجلس، کالیفرنیا دیده می شود.

کریستین کاوالاری در لس آنجلس، کالیفرنیا دیده می شود.

اعتبار: مگا

کاوالاری بیشتر به خاطر کارش در صنعت مد و به عنوان نویسنده کتاب هایی مانند “آرامش واقعی” و “ریشه های واقعی” شناخته می شود. این شخصیت تلویزیونی در سال 2004 به عنوان یکی از بازیگران سریال واقعیت محبوب MTV، “Laguna Beach: The Real Orange County” به شهرت رسید و بعداً سریال واقعیت خود را برای بازی در “Very Cavallari” دریافت کرد. از آن زمان، این ستاره طیف گسترده ای از کتاب های آشپزی را منتشر کرده و در طول دوران حرفه ای خود در فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بازی کرده است.

برای مشاهده بیشتر چهره های کریستین کاوالاری در طول سال ها، روی گالری کلیک کنید.