کت بلند و چکمه های مشکی اسپرت Dominic Fike در نیویورک – Footwear News


دومینیک فیک روز پنجشنبه در نیویورک درس سبک خیابانی پیچیده ای داد. ستاره “Euphoria” در حال ورود به استودیوی NBC برای تست بازیگری “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” دیده شد.


دومینیک فیک در 24 فوریه 2022 وارد استودیو NBC در نیویورک می شود.

دومینیک فیک در 24 فوریه 2022 وارد استودیو NBC در نیویورک می شود.

اعتبار: SplashNews.com

Fike در یک ژاکت پفی بلند خاکستری روشن از دمای انجماد گرم نگه داشته شد. این بازیگر لباس های بالشتکی خود را روی یک پیراهن گرافیکی سیاه و سفید پوشید. او با ماسک بنفش و عینک آفتابی مشکی رنگ پاپ به مجموعه خود اضافه کرد.


دومینیک فیک در 24 فوریه 2022 در استودیو NBC در نیویورک دیده شد.

دومینیک فیک در 24 فوریه 2022 در استودیو NBC در نیویورک دیده شد.


دومینیک فیک با کت خاکستری، شلوار و چکمه‌های مشکی وارد استودیو NBC شد تا به موسیقی گوش کند.

دومینیک فیک با کت خاکستری، شلوار شلواری و چکمه‌های مشکی برای تماشای «نمایش امشب با بازی جیمی فالون» در شهر نیویورک در ۲۴ فوریه ۲۰۲۲ وارد استودیو NBC می‌شود.

اعتبار: SplashNews.com

هنرمند “Phone Numbers” ظاهر خود را با شلوار خاکستری تیره گره زد. لبه شلوارش کمک کرد تا چکمه های چرمی براقش را به نمایش بگذارد. سیلوئت صاف با یک پنجه گرد و زیره درشت کامل بود. چکمه‌ها و کفش‌هایی که زیره‌ی آن‌ها دارند به یک ترند بزرگ در این زمستان تبدیل شده‌اند. مدل کفش بسیار متنوع است و به راحتی به هر لباسی لبه می بخشد.

ظهور اولیه فایک به عنوان یک خواننده و خواننده رپ و همکاری با هنرمندان بزرگی مانند هالسی، جاستین بیبر، اندرسون.پاک، بروکهمپتون و پل مک کارتنی بود. در کنار حرفه موسیقی خود، این ترانه سرا با بازی در کمپین “همه با هم” بهار 2022 کالوین کلاین جایگاه خود را در صنعت مد نیز تثبیت کرده است. این کمپین که توسط گلن لوچفورد عکاسی شده است، دارای 120 چهره جدید این برند، از جمله Dominic Fike، Arlo Parks، JENNIE، Solange Knowles و Vince Staples است. این مجموعه در سایه‌ها و رنگ‌های جدید، و همچنین بازگرداندن قطعات آرشیو با طراوت، ساخته شده است تا هر کسی آن را بپوشد و حس مشترک فردیت و سبک شخصی را جشن می‌گیرد.

پیام بگذارید