نائومی اوزاکا با لباس راه راه و Nike Air Force 1s اسپرت و شیک به نظر می رسد – Footwear News


نائومی اوزاکا در مجموعه ای از عکس های جدیدی که در اینستاگرام آپلود کرد، استایل اسپرت-شیک خود را به نمایش گذاشت. این فوق ستاره تنیس چندین عکس از خود در حال ژست گرفتن در مقابل یک وسیله نقلیه نقره ای مجلل به اشتراک گذاشت. تصویر جدید با پوشیدن لباس راه راه مشکی و زرد، زیبایی خاصی را ارائه داد. شماره کوتاه با یقه سفید، پلیسه‌ها و آستین‌های بزرگ که شامل جزئیات تکه‌کاری فلانل و بلوک رنگی در دو طرف بود، کامل بود.

اوزاکا پالت رنگ را با زیرنویس پست با ایموجی قلب زرد و صورتی تکمیل کرد. قهرمان چهار دوره گرند اسلم لباس طرح دار خود را با یک مانیکور سفید تازه، گوشواره های حلقه ای نازک طلایی بزرگ، حلقه های طلایی طلایی و یک هدبند ابریشمی طلایی دور موهای بلوند خود که آن ها را به صورت نان درآورده بود، تزئین کرد.

این ورزشکار با یک کیف دستی لویی ویتون صورتی کم رنگ به ظاهر خود اضافه کرد. کیف پول سکه ای از پوست گوساله با مونوگرام لویی ویتون به رنگ صورتی برجسته شده و دارای بند شانه ای ضخیم است.

برای تکمیل آن، او برش خود را با یک نایک ایر فورس 1 زرد رنگ به پایان رساند. کفش ورزشی کلاسیک با زیره سفید، سوراخ‌هایی تا پنجه و روکش‌های Swoosh کامل می‌شود. سیلوئت با برش بلند ظاهری تمیز و ساده می بخشد. جای تعجب نیست که اوزاکا با یک جفت کفش نایک جدید پا به میدان گذاشته است. این دختر 24 ساله برای مجموعه‌ای از لباس‌ها و کفش‌ها با این برند ورزشی شریک شده است و همچنین Play Academy را با نائومی اوزاکا راه‌اندازی کرده است، یک برنامه ورزشی فقط برای دختران با مشارکت این برند و Laureus Sport for Good.

وقتی صحبت از مد می شود، اوزاکا همیشه با لباس های شیک و راحت به پیاده رو می آید. او دوست دارد پرینت های جسورانه و رنگ های خنثی را در استایل دنج خود بگنجاند.

برای یافتن ستاره های بیشتری که عاشق کفش های کتانی نایک هستند، روی گالری کلیک کنید.

پیام بگذارید