مسلسل کلی با لباس پولک های شفاف در «جیمز کوردن» شگفت زده می شود – اخبار کفش


Machine Gun Kelly به ندرت کسی است که هنگام ظاهر شدن عمومی مورد توجه قرار نگیرد، چه در حال ضربه زدن به فرش قرمز باشد و چه برای اجرا روی صحنه، و دیشب هم تفاوتی نداشت.

با اجرای آهنگ جدید خود “Emo Girl” با Willow Smith در: The Late Late Show With James Corden، “MGK لباسی را انتخاب کرد که مطمئناً متمایز خواهد شد. او یک نگاه پولک‌دار مشکی براق کرد که خالکوبی‌های بی‌شمار او را نشان می‌داد. این خواننده رپ 31 ساله که نام اصلی آن کولسون بیکر است، یک پیراهن یقه بلند مشکی پولک دار با آستین ها و کناره های شفاف و شلواری همسان پوشیده بود که آن را با یک کمربند بسته بود.


مسلسل کلی و ویلو اسمیت، 24 فوریه 2022، جیمز کوردن، نمایش دیرهنگام

مسلسل کلی و ویلو اسمیت در «The Late Late Show with James Corden» در 24 فوریه 2022 در پشت صحنه فیلمبرداری می شوند.

اعتبار: CBS

روی پاهایش یک جفت چکمه مشکی ساده با طرح پنجه گرد کلاسیک پوشیده بود. این برای او کمی انحراف است، زیرا او اغلب به سبک های بدبوتر علاقه دارد. هنرمند Tickets to My Downfall که ماه گذشته با مگان فاکس نامزد کرد، با افزودن گوشواره و لاک صورتی تند همه چیز را به هم رساند.


مسلسل کلی و ویلو اسمیت

مسلسل کلی و ویلو اسمیت همکاری جدید خود، “Emo Girl” را در “The Late Late Show” در 24 فوریه 2022 اجرا می کنند.

اعتبار: CBS

در همین حال، اسمیت یک کت و شلوار با طراحی چشم نواز وصله ای و چکمه های پلت فرم چرم مشکی درشت انتخاب کرد. ششمین آلبوم استودیویی Machine Gun Kelly با نام “Mainstream Sellout” قرار است ماه آینده در 25 مارس 2022 منتشر شود.


کفش Machine Gun Kelly، چکمه مشکی، ۲۴ فوریه ۲۰۲۲

نگاهی دقیق تر به ماشین تفنگ کلی که چکمه های پنجه گرد مشکی پوشیده است.

اعتبار: CBS

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ظاهر وحشی Machine Gun Kelly در طول سال ها، در گالری ورق بزنید.

پیام بگذارید