Zendaya از استودیوی Valentino با کت آزمایشگاهی سفارشی و پمپ های slingback بازدید می کند – اخبار کفش


کارگاه والنتینو در پاریس این هفته از یک بازدیدکننده ویژه استقبال کرد: Zendaya.

بازیگر «Euphoria» به همراه پیرپولو پیچیولی، مدیر خلاق و صنعتگرانش از آتلیه این برند لوکس بازدید کرد که در آخرین پست اینستاگرامی این طراح به اشتراک گذاشته شده است. برای این مناسبت، او یک لباس مشکی آستین بلند زیبا با یقه‌ای بلند و دامن بلند به تن کرد. زندایا ظاهر مینیمالیستی خود را با یک گردنبند آویز ظریف و همچنین یک کت سفید آزمایشگاهی – شبیه به آنچه طراحان استودیو می پوشند – که به صورت سفارشی با “Z” قرمز گلدوزی شده است تکمیل کرد.

ماریا، سول، الئونورا، مادالنا، زندایا، الساندرا، لوکا، آلسیو، پائولو. تیم کارگاه پیچیولی با بازیگوشی عکس ها را شرح داد: «والدو کجاست؟» امروز در آتلیه یک دوست خاص داشتیم.

بازیگر «KC Undercover» در حین تماشای آرشیو والنتینو، از جمله لباس بریده شده زرد سفارشی او از اسکار 2021، یک جفت تلمبه براق نیز به تن کرد. استایل VLOGO 895 دلاری او دارای طرحی نوک تیز با بند های پشتی باریک بود که همگی از چرم مشکی ساخته شده بودند. قابل توجه ترین ویژگی این سبک با لوگوی چرمی بزرگ “V” در هر انگشت پا بود که ظاهری تک رنگ ایجاد می کرد. کفش‌های زندایا با پاشنه‌های پاشنه‌دار که در مجموع 3.1 اینچ قد داشتند، به پایان رسید که به مجموعه او ظاهری کلاسیک و زنانه داد.


والنتینو، پمپ، پمپ های لوگو، پمپ های VLOGO، پمپ های مشکی، پمپ های چرمی، پمپ های نوک پا، پمپ های رکابی

پمپ های VLOGO والنتینو.

اعتبار: با حسن نیت از برگدورف گودمن

با این حال، اخیراً این تنها لحظه جسورانه زندایا با والنتینو نبود. این بازیگر همچنین در کمپین “Rendez-Vous” بهار 2022 این برند در کنار پیچیولی و استایلیستش لا روچ بازی کرد. در این کلیپ، زندایا با کمک روچ و پیچیولی با شلوار جین رنگارنگ والنتینو، کت و شلوار، پیراهن‌های گلدار پارچه‌ای و سه بعدی، ژاکت‌های روان و غیره، به‌علاوه مجموعه‌های برجسته از گلادیاتورهای میخ‌دار، به دنبال لباس کامل خود می‌گردد. در ادامه می توانید ویدیوی کامل را مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=pwVJizpCuDQ

کفش‌های پاشنه‌دار مانند Zendaya یک روند کنونی در احیای کفش‌های پاشنه بلند هستند که به پمپ‌های پاشنه بلند و بلوک لبه‌ای براق با بند‌های باریکی که از بالای پاشنه می‌گذرند، می‌دهند. سبک های اخیر نیز از برندهایی مانند کیت اسپید نیویورک، آتیکو و جنیفر چامندی پدید آمده اند. علاوه بر زندایا، ستارگانی مانند مایلی سایرس، هیلی بیبر و نینا دوبرو نیز در هفته‌های اخیر کت‌های گوچی، سن لورن و دیور را پوشیده‌اند.

در مورد کفش، بازیگر سابق “Shake It Up” با صندل های بنددار، چکمه ها و کفش های جیمی چو، راجر ویویر و کاسادی دیده شده است. او همچنین اغلب با برندهای مد مانند تامی هیلفیگر و به عنوان سفیر برندهای Valentino، Bulgari، Lancôme و Covergirl Cosmetics همکاری می کند. این هنرپیشه حتی به طراحی هم پرداخته است و خط تولید لباس های مقرون به صرفه خود را با نام دایا بای زندایا در سال 2016 راه اندازی کرده است. مینکف و دیگران.

از طریق گالری کلیک کنید تا ببینید که چگونه استایل فرش قرمز زندایا در طول سال ها تکامل یافته است.