Megan Thee Stallion Twerks با شلوارک کوتاه و چکمه برای کمپین مربی – اخبار کفش


Megan Thee Stallion در کمپین جدید رسانه های اجتماعی برای مربی اقدام می کند. این کمپین سبک دل با الهام از رقص شامل ویدئوهایی با سفیران برند و افراد مشهور، از جمله جنیفر لوپز و HAIM است.

خواننده رپ “SG” در یک حلقه جدید اینستاگرام در اخبار این برند لوکس آمریکایی با یک هودی نارنجی برش خورده با نشان‌های کوچ، اسب و کالسکه گلدوزی شده بود ظاهر شد. تاپ اسپرت با شورت بریده شده آبی تیره که با لوگوی به هم پیوسته “C” برند پوشانده شده بود، روی باکسرهای صورتی روشن قرار گرفته بود. مجموعه مگان با گوشواره های آویزان و مانیکور بلند مشخص او کامل شد.

در مورد کفش، نوازنده “Something for Thee Hotties” به یک جفت چکمه چرمی مشکی چسبیده است. این سبک دارای پنجه های گرد و سیلوئت توری، با سگک های کناری بود. این جفت تا قوزک پا با کفی های لنگه تمام شد و به گروه مگان حال و هوای آرام و مفیدی می بخشید. ظاهر او نیز شبیه لباسی بود که در کمپین کوچ بهار 2022 در کنار جنیفر لوپز و نوآ بک به تن داشت.


مربی جنیفر لوپز مگان تی نریان بهار 2022 Shawn DouElsa MajimboParker Kit HillNoah BeckWisdom KayeKoki

مگان تی استالیون استایل هایی از کمپین کوچ بهار 2022 می پوشد.

اعتبار: تایلر میچل/ با احترام مربی

چکمه های با کف بلند مانند مگان یک ترند در تمام طول سال هستند که می توانند در هوای گرم یا سرد استفاده شوند. سبک‌های محبوب عبارتند از یک توری یا سیلوئت کماندار برای ظاهری جسور، مانند طرح‌های جدید See by Chloé، Manolo Blahnik و R13. علاوه بر خواننده “Cognac Queen”، ستاره هایی مانند نیکولا پلتز، کایل ریچاردز و لوری هاروی نیز در هفته های اخیر چکمه های Versace، Christian Louboutin و The Row را پوشیده اند.

برای Megan Thee Stallion، آسمان به معنای واقعی کلمه محدودیت زمانی است که صحبت از کفش می شود. خواننده “Kitty Kat” اغلب چکمه های روی زانو را با موادی مانند لاتکس، چرم و کریستال برای موارد مختلف می پوشد. بسیاری از سبک‌ها از Coach می‌آیند، که او از سال 2019 سفیر آن بوده است، اگرچه او در کفش‌ها و صندل‌های بنددار از Louboutin، Sophia Webster و Jimmy Choo نیز دیده شده است. علاوه بر برند محصولات چرمی، این نوازنده در کمپین های Calvin Klein و Savage X Fenty و همچنین تبلیغات و تبلیغات برای Flamin’ Hot Cheetos، Popeyes و Tinder در طول سال ها ظاهر شده است.

تکامل سبک Megan Thee Stallion را در گالری مشاهده کنید.