Emily Ratajkowski کت و شلوار بزرگ و قاطرهای براق را در میلان تکان می دهد – اخبار کفش


به همراه خواهران سوپرمدل جیجی و بلا حدید، امیلی راتاجکوفسکی روز پنجشنبه در هفته مد در میلان ایتالیا هنگام ورود به دفتر مرکزی ورساچه دیده شد.

این مدل و اینفلوئنسر 30 ساله ظاهر خود را براق و خنک نگه داشت و یک کت و شلوار سه تکه تک رنگ تمام مشکی با سایز بزرگ انتخاب کرد. روی پاهایش، او یک جفت تخت برجسته کروک قهوه ای کاراملی با پشت باز و طرح پنجه گرد پوشید. نویسنده «بدن من» همچنین قاب های مستطیلی مشکی مد روز و یک کیف شانه مشکی را برای جمع کردن اشیا اضافه کرده است.


Emily Ratajkowski، ورساچه، هفته مد میلان، لباس مردانه، کت و شلوار

امیلی راتایکوفسکی با کت و شلوار گشاد و تخت های کروک قهوه ای در حال ورود به مقر ورساچه در میلان دیده می شود.

اعتبار: چلپ چلوپ

راتایکوفسکی که به خاطر استایل خیابانی اش که بی دردسر جلوه می کند، شناخته شده است، با لباس های مردانه بزرگ بیگانه نیست و قبلاً با کت و شلوارهای مشابه دیده شده است. طراح ایناموراتا طرفدار کفش‌های پاشنه‌دار و کفش‌های کتانی است، بنابراین لغزش به قاطرهای تخت برای او کمی سخت است.


امیلی راتایکوفسکی، قاطرهای قهوه‌ای، قاطرهای کروک قهوه‌ای

بیایید نگاهی دقیق‌تر به امیلی راتایکوفسکی بیندازیم که لباس‌های تخت کروک قهوه‌ای رنگی با سیلوئت پشت باز و پنجه گرد پوشیده است.

اعتبار: چلپ چلوپ

این ظاهر به دنبال این است که مدل چهارمین سالگرد ازدواجش را با شوهرش سباستین بیر مک کلارد جشن می گیرد که با او یک پسر 11 ماهه به نام سیلوستر آپولو بیر دارد. ام راتا دیروز در اینستاگرام خود چندین عکس از روز عروسی خود به اشتراک گذاشت که در آن کت و شلوار دیگری پوشیده است.


Emily Ratajkowski، هفته مد میلان

عکس امیلی راتایکوفسکی در خیابان های میلان در هفته مد در این شهر ایتالیا.

اعتبار: چلپ چلوپ

برای مشاهده سبک راه رفتن سگ امیلی راتایکوفسکی، روی گالری کلیک کنید.

پیام بگذارید