ABG مالک مشترک می شود و برند دیوید بکهام را مدیریت می کند، دفتر مرکزی اروپا را افتتاح می کند – Footwear News


گروه برندهای معتبر (ABG) سرمایه گذاری بزرگ دیگری انجام می دهد.

این برند جهانی و قدرت بازاریابی روز پنجشنبه اعلام کرد که به توافقی برای مالکیت و مدیریت برند جهانی دیوید بکهام رسیده است. شرایط معامله، که بکهام را سهامدار ABG می کند، فاش نشد.

اگرچه بکهام در سال 2013 از فوتبال بازنشسته شد، اما این ورزشکار سابق روی پروژه ها کار کرده و با برندهایی مانند آدیداس، دیاژو، اچ اند ام، لورآل، تودور و ساندز معامله کرده است. شرکت مدیریت برند او، DB Ventures LLC، معاملات حمایت مالی او را با ساعت‌های Tudor و Haig، یک برند ویسکی، مدیریت می‌کند.

با این قرارداد جدید، بکهام به لیست برندهای معروف ABG از جمله محمد علی، شکیل اونیل و مرلین مونرو پیوست. ABG گفت که به رشد برند بکهام از طریق قراردادهای حمایت مالی جدید، مشارکت و محصولات جدید کمک خواهد کرد.

ما خوشحالیم که دیوید بکهام را در بخش سرگرمی معتبر ABG خوش آمد می‌گوییم و حتی بیشتر مفتخریم که او را سهامدار ABG بدانیم. جیمی سالتر، مدیر عامل، رئیس و موسس ABG گفت: دیوید یک استعداد فوق‌ستاره با برند جهانی باورنکردنی و حضور بسیار تاثیرگذار است. دیوید و تیمش کسب‌وکاری ایجاد کرده‌اند که ورزش، سرگرمی، سبک زندگی و تجمل را در بر می‌گیرد و ما شاهد فرصت‌های قابل توجهی برای تکامل نام تجاری او و گسترش آن در عرصه‌های عمودی جدید هستیم.

ABG شرکتی است که ده‌ها برند و خرده‌فروش را خریداری کرده است، از جمله Forever 21، Barneys New York و JC Penney و اخیراً برند Reebok که سال گذشته از آدیداس خریداری کرد. این شرکت به رهبری سالتر و رئیس و مدیر ارشد اجرایی نیک وودهاوس، جایزه شرکت سال را در جوایز سالانه دستاوردهای Footwear News در نیویورک در ماه نوامبر دریافت کرد.

ABG در ماه ژوئیه درخواست IPO کرد، اما پس از دریافت دو سرمایه گذاری جدید از CVC Capital Partners (CVC) و HPS Investment Partners (HPS) در ماه نوامبر، برنامه های IPO خود را به تاخیر انداخت.

طبق قرارداد جدید، ABG یک دفتر مرکزی اروپایی در لندن افتتاح خواهد کرد که تیم دیوید بکهام را در آن مستقر خواهد کرد.

دیوید بکهام گفت: “ABG رویکردی نوآورانه برای توسعه برند جهانی دارد و من از پیوستن به آنها خوشحالم.” “دیدگاه مشترک ما ABG را به شریک استراتژیک ایده آلی تبدیل می کند تا به کشف پتانسیل کامل برند و تجارت من کمک کند. من از حمایتی که در حرفه تجاری خود دریافت کردم بسیار سپاسگزارم و به آنچه تیم ما انجام داده است افتخار می کنم. من برای فصل بعدی هیجان زده هستم.