کلوئه گیلاس با تاپ قلاب بافی، دامن کوتاه و سکوهای رنگین کمانی – اخبار کفش


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

کلویی چری با جسارتی که از طراحان در هفته مد لندن به خاطر میزبانی او در این فصل تشکر کرد. این بازیگر یکی از افرادی بود که در باندهای پاییز 2022 تماشا کرد و در ردیف اول برندهایی مانند دیوید کوما، چت لو و سوپریا لله ظاهر شد.

ستاره “Euphoria” در اینستاگرام با یک مجموعه به سبک تابیتا سانچز، با یک قلاب‌بافی سبز لیمویی، بیلی پرادو، ژست گرفت. تاپ بافتنی به سبک باندو دارای آستین‌های کوتاه گرد از شانه و همچنین جذابیت‌های کریستالی چند رنگی بود. ظاهر گیلاس همچنین شامل قطعه دوم پرادو بود: یک دامن کوتاه بافتنی قهوه‌ای و سبز با کراوات سبز پررنگ که در قسمت جلوی آن کشیده شده بود. مجموعه او با یک کیف دستی پارچه‌ای پرزدار آبی دهه ۲۰۰۰ و همچنین یک گردنبند و گوشواره طلایی ظریف تکمیل شد.

چری در توضیح این عکس نوشت: “من در @londonfashionweek خیلی از طراحان با استعداد و افراد فوق العاده باحال لذت بردم.”

در مورد کفش، ظاهر ستاره فیلم بزرگسالان با یک جفت صندل عجیب و غریب Nodaleto تکمیل شد. استایل Bulla Joni 740 دلاری او دارای کفی های 2.36 اینچی با پلت فرم با پاشنه های ضخیم بلوک 4.75 اینچی، و همچنین بند های پنجه متقاطع، بند سگکی و بند مچ پا بود. با این حال، جسورترین عنصر کفش او از رویه چرم مصنوعی او بود که با رنگ های رنگین کمانی شکل گرفته بود که وقتی نور را جلب کرد می درخشید. کفش های Cherry فوراً لباس او را بالا بردند و به او روحیه ای جذاب و بازیگوش بخشیدند.


نودالتو، صندل، صندل پلت فرم، صندل پاشنه بلوک، صندل چند رنگ، صندل رنگین کمانی، صندل براق

صندل Bulla Joni از Nodaleto.

اعتبار: با حسن نیت از برگدورف گودمن

صندل های پلتفرمی مانند چری ترند اصلی در احیای دوباره کفش های پاشنه بلند هستند و بسیاری از جفت ها دارای بند های پشتیبان پنجه و مچ پا بر روی کف های پلت فرم درشت هستند. سبک های بلوک، شعله ور و استایلتو به ویژه محبوب شده اند، همانطور که در سبک های جدید بتسی جانسون، شوتز و جفری کمپبل دیده می شود. علاوه بر Cherry، ستارگانی مانند Taraji P. Henson، Jennifer Lopez و Addison Rae نیز در هفته‌های اخیر صندل‌های سکوی Tom Ford، Jimmy Choo و Giuseppe Zanotti را پوشیده‌اند.

صندل‌های دم باز برای Cherry، مانند پاپیون سفیدی است که برای شرکت در مهمانی “Perfect Magazine” در هتل استاندارد این هفته پوشیده است.


Chloe Cherry، هفته مد لندن، لباس قرمز، لباس ابریشمی، لباس کوتاه، کیف پاپیونی، صندل پاپیونی، صندل سفید، صندل پاشنه دار، صندل پنجه مربعی، صندل بند دار، هفته مد لندن، مجله Perfect، مهمانی

کلویی چری در هفته مد لندن در 21 فوریه 2022 به مهمانی مجله Perfect در هتل استاندارد در کینگز کراس می‌رسد.

اعتبار: Raw Image LTD/MEGA

برای کفش، Cherry به نظر می رسد که انتخاب های خود را همه کاره نگه می دارد. در سفرهای اخیر، این ستاره در صندل های مشکی، درخشان یا تک رنگ با پاشنه های بلوکی یا پاشنه بلند دیده شده است. وقتی خارج از کار است، در درجه اول کفش های کتانی نایک و کانورس می پوشد. گیلاس امسال به یک ستاره در حال ظهور در دنیای مد تبدیل شده است و در نمایش پاییز 2022 لاکوان اسمیت در هفته مد نیویورک و شرکت در نمایش های باند در هفته مد لندن حضور یافت.

ستاره های بیشتری را در پلتفرم های پررنگ در گالری بررسی کنید.