ژاکت موتو کرکی نیکی هیلتون، لباس مشکی کوچولو و تلمبه در لس آنجلس – Footwear News


اگر از طریق پیوندی در وب‌سایت ما، یک محصول یا خدمات بررسی شده مستقل را خریداری کنید، Footwear News ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کند.

نیکی هیلتون روچیلد یک لباس پایه کلاسیک می پوشد که در کنار یک روند محبوب با ظرافت قرار گرفته است. این کارآفرین چهارشنبه شب در حال قدم زدن در اطراف لس آنجلس دیده شد و در حالی که با ظاهری دنج آرامش را در آغوش گرفت.

“لمپون ملی عهد این است!” این ستاره یک کت قهوه ای مات و کمی بزرگ پوشیده بود و عنصری چشم نواز به لباس خود اضافه کرد. این لباس دارای دو سگک نقره ای بود که از بند های بژ آویزان شده بود و برگردان های دراماتیکی داشت. زیر آن، او یک لباس کوچک دنده ای مشکی پوشیده بود. این قطعه درست قبل از زانوهای او آمد و ظرافت را به لباس بیرونی مد روز او اضافه کرد.

برای لوازم جانبی، او یک گردنبند نقره ای و یک کیف دستی مشکی Valentino RockStud به دست داشت.


نیکی هیلتون، هالیوود غربی، پمپ، مشکی، خز، 23 فوریه 2022

نیکی هیلتون در 23 فوریه 2022 رستورانی در غرب هالیوود را ترک می کند.

اعتبار: دو عکس / مگا


نیکی هیلتون، هالیوود غربی، پمپ، مشکی، خز، 23 فوریه 2022

نیکی هیلتون در 23 فوریه 2022 رستورانی در غرب هالیوود را ترک می کند.

اعتبار: دو عکس / مگا

برای تثبیت همه چیز، هیلتون روی یک جفت تلمبه نوک تیز مشکی پرید که ظاهری یکپارچه به او می بخشید و در عین حال او را به خوبی گرد می کرد.


نیکی هیلتون، هالیوود غربی، پمپ، مشکی، خز، 23 فوریه 2022

روی پمپ های نوک تیز سیاه نیکی هیلتون زوم کنید.

اعتبار: مگا

وقتی صحبت از سلیقه مد هیلتون به میان می‌آید، او تمایل دارد از قطعات پیچیده و مد روزی استفاده کند که طعمی عجیب و غریب یا منحصر به فرد دارند. به عنوان مثال، اخیراً او را دیدیم که یک لباس رنگین کمانی همراه با پمپ بنفش برای ظاهری رنگارنگ و سرگرم کننده پوشیده است. و همچنین او را دیدیم که یک لباس ابریشمی گلدار و قاطرهای ساتن درخشان برای لحظاتی اثیری پوشیده است.

هیلتون با صنعت مد غریبه نیست، زیرا در کمپین هایی برای خانه میراث والنتینو بازی کرده است. او همچنین کسب‌وکار خود را در این صنعت آغاز کرد و در سال 2015 با Linea Pelle در خط کیف‌های دستی خود همکاری کرد. هیلتون روچیلد همچنین با French Sole در مجموعه‌ای از کفش‌های تخت، کفش‌های کتانی و پاشنه‌دار که استعداد خاص او را دارند، همکاری کرده است. در نوامبر، او در کنار مادرش کتی هیلتون و خواهرش پاریس هیلتون برنده جایزه آیکون FN شد.

برای مشاهده سبک نمادین نیکی هیلتون در طول سال ها، روی گالری کلیک کنید.