ژاکت، دامن کوتاه و ژاکت چارلی داملیو در نمایشگاه پرادا – اخبار کفش


ماه مد در اروپا ادامه دارد و افراد مشهور برای هفته مد میلان راهی ایتالیا می شوند. چارلی داملیو در حالی که استایل خیابانی خود را در فشن شوی فشن 22 پاییز پرادا در روز پنجشنبه به نمایش گذاشت، کاملاً لبخند بود. او با یک ژاکت پرادا نارنجی روشن که با آرم مثلث امضای برند در گوشه بالایی کامل شده بود، حال و هوای گرانج یکپارچهسازی با سیستمعامل را تکان داد. او ژاکت آستین بلند را روی یک تاپ زرد و دامن کوتاه همسان پوشید.


Charli D'Amelio در هفته مد میلان در 24 فوریه 2022.

چارلی داملیو در نمایش پرادا پاییز 2022 در میلان، ایتالیا در 24 فوریه 2022.

اعتبار: استفانو کوستانتینو / مگا

سوپراستار TikTok موهای قهوه ای تیره خود را مدل داده و زرق و برق ملایم خنثی را انتخاب کرده است. در مورد کفش، داملیو قیافه خود را با جوراب و کفش های کتانی مشکی بریده بریده گره زد. سبک درشت به مجموعه آن لبه اضافه کرد زیرا دارای روکش چرمی صیقلی، توری های نازک و زیره لاستیکی بود.


چارلی داملیو در نمایشگاه مد لباس زنانه پرادا 2022 پاییز در 24 فوریه 2022 در میلان، ایتالیا شرکت می کند.

چارلی داملیو در نمایش مد لباس زنانه پرادا 2022 پاییز در 24 فوریه 2022 در میلان ایتالیا شرکت می کند.

اعتبار: Getty Images برای پرادا


چارلی داملیو در نمایشگاه مد لباس زنانه پرادا 2022 پاییز در 24 فوریه 2022 در میلان، ایتالیا شرکت می کند.

گرگ جلو (چپ) و چارلی داملیو (راست) در نمایش مد زنانه پرادا پاییز 2022 در 24 فوریه 2022 در میلان، ایتالیا.

اعتبار: Getty Images برای پرادا

سبک کفش D’Amelio از شیک تا اسپرت متغیر است و اکثر مدل‌های او در رنگ‌ها و شبح‌های خنثی خود همه کاره هستند. کفش‌های کتانی کانورس برای بسیاری از موقعیت‌ها سبک مورد علاقه افراد تاثیرگذار هستند. او همچنین از زمانی که به شهرت رسید با چکمه های توری AGL، کفش های پاشنه دار استوارت وایتزمن و پاشنه های Prada، Crocs x Kurt Geiger دیده شده است.

این شخصیت رسانه های اجتماعی اخیراً در یک پلت فرم برای کنسرت بیلی آیلیش ظاهر شد. داملیو عکس‌های زیادی از شبانه‌اش در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که نشان می‌داد او با یک لباس آبرنگ و یک جفت چکمه‌های پلت فرم بلند ژست گرفته است. این استایل دارای کفش‌های پاشنه بلوکی با ارتفاع حداقل 4 اینچ، با رویه‌های مشکی بود که کاملاً با لباس او هماهنگ بود.

برای مشاهده افراد مشهور بیشتر در ردیف اول پرادا، روی گالری کلیک کنید.

پیام بگذارید