ناتان چن کفش های ورزشی نایک کورت لگاسی را برای ظاهر Fallon می پوشد – اخبار کفش


ناتان چن، سوپراستار اسکیت باز این هفته در “نمایش امشب با بازی جیمی فالون” توقف کرد تا در مورد مدال طلای خود در المپیک زمستانی 2022 پکن و موارد دیگر صحبت کند.

به طور مناسب، ورزشکار تحت حمایت نایک ترجیح داد برای ظاهر، یک جفت کفش تنیس این برند نمادین «Court Legacy» بپوشد. او رنگ سفید را با لوگوهای Swoosh آبی سلطنتی در کنار، نوارهای مشکی در قسمت میانی و رنگ نارنجی روشن روی زبان انتخاب کرد. این سبک فقط 60 دلار به فروش می رسد.


ناتان چن، جیمی فالون، ژاکت، شلوار جین تنگ، شلوار جین تیره، کفش مردانه نایک کورت لگاسی

ناتن چن یک ژاکت آبی با شلوار جین تنگ تیره و کفش‌های ورزشی نایک سفید با لهجه‌های آبی سلطنتی در “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” پوشیده است.

اعتبار: BNC

قهرمان سه دوره جهان، 22 ساله، سیلوئت پایین را در چرم تمیز با جوراب سفید، شلوار جین تنگ تیره، جامپر آبی و البته مدال طلای براق خود ترکیب کرد. در طول مصاحبه، چن با فالون در مورد بازگشت به کالج در دانشگاه ییل و اشتباهات مرتکب شده در کارهای روزمره صحبت کرد.


ناتان چن با کفش های ورزشی نایک، کفش های مردانه نایک کورت لگاسی، نمایش امشب با بازی جیمی فالون

نگاهی دقیق‌تر به ناتان چن که کفش‌های تنیس نایک Legacy Court به رنگ سفید با لهجه‌های آبی سلطنتی و مشکی پوشیده است.

اعتبار: چلپ چلوپ

چن در بازی‌های زمستانی 2022 دو مدال از جمله یک مدال طلا در رشته اسکیت مردانه و یک مدال نقره در مسابقات تیمی به دست آورد. او همچنین اولین اسکیت باز مرد آسیایی آمریکایی بود که موفق به کسب مدال طلا در المپیک شد.


ناتان چن، بازی‌های المپیک، لباس جعلی، ورا وانگ، اسکیت، اسکیت روی یخ، نمایشگاه نمایشگاه، پکن

ناتان چن در طول مسابقات اسکیت آزاد مردان در ورزشگاه سرپوشیده پایتخت در پکن، چین، در طول بازی‌های المپیک زمستانی 2022، 10 فوریه 2022، اجرا می‌کند.

اعتبار: ZUMAPRESS.com/MEGA

مصاحبه کامل را در ادامه ببینید.

https://www.youtube.com/watch?v=xaEEiQEu3gI

مدل کفش ناتان چن را بخرید.


میراث دادگاه نایک برای مردان

اعتبار: نایک

برای خرید: نایک کورت لگاسی، 60 دلار؛ nike.com

پیام بگذارید